DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #673314  autor: user_delete34
 08 lis 2013, 13:27
Witam.
Jestem po krótkiej rozłące z Symbianem i potrzebna mi mała podpowiedź. Ustawiłem na E72 synchronizację ciągłą mail for exchange, zainstalowałem Whatsapp, Skype, fring, 2 Opery i JoikuSpot Light; dane pakietowe ustawione na Kiedy potrzeba, punkt dostępu na łączenie automatyczne. Zauważyłem, że bateria nie bardzo to lubi, więc: odinstalowałem komunikatory poza Whatsapp, ustawiłem synchronizację mail for exchange na ręczną i APN internet teraz ma łączyć się dopiero po potwierdzeniu. Niestety, po zakończeniu sesji danych po chwili wyskakuje pytanie o ponowne połączenie i łączy się i nie rozłącza. W menadżerze połączeń zero danych nt jaka aplikacja używa połączenia. Whatsapp nie jest uruchomiony. Co może się łączyć i jak to wyłączyć - pomożecie?

[ Dodano: 2013-11-08, 13:39 ]
Dodam, że choć w Operze telefon pyta o połączenie, tak w trybie gotowości łączy się sam i bez pytania.

[ Dodano: 2013-11-08, 20:32 ]
PROBLEM CHWILOWO ROZWIĄZANY. Próbowałem usuwać Whatsapp i pytało o zamknięcie aplikacji. To chyba on ciągle utrzymywał połączenie. Chyba, bo zaraz po deinstalacji i tak kilkakrotnie robiłem format i teraz być może (telefon się ładuje) wszystko będzie już w porządku.