DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem
 #1175  autor: czoperek
 25 lut 2005, 19:58
Piszcie co wiecie na temat tego telefonu?????????????????????Moze ktos ma???Bardzo prosze.Chce sobie zafundowac tego fona i nie wiem jak on sie ma??

Piter
 #1177  autor: Sirmark
 25 lut 2005, 20:07
czoperek pisze:Piszcie co wiecie na temat tego telefonu?????????????????????Moze ktos ma???Bardzo prosze.Chce sobie zafundowac tego fona i nie wiem jak on sie ma??
wielki klocek, brzydki, i z powodu klawiatury rzeba byc masochista aby tego uzywac :wink:

no ale sa osoby ktore staraja sie tego uzywac.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1182  autor: Dragon
 25 lut 2005, 20:33
prosze go nie obrazac ja chce go kupic :twisted: poszuakj jego testu na telefonia.wp.pl

 #1187  autor: WitekT
 25 lut 2005, 20:59
Test na telefonia.wp.pl jest mojego autorstwa, więc nie będę się powtarzał z opiniami... ;)

Ok

 #1188  autor: czoperek
 25 lut 2005, 21:24
Dzieki koledzy.
Moim zdaniem jest wolny strasznie.
A jak myslicie warto za niego da 500 złoty?Czy dalej go spzredac??



Pozdrawiam

Piter

 #1189  autor: Dragon
 25 lut 2005, 21:26
jak masz 500zl i zalezy ci na w miare dobrym telefonei z dziwna klawiatura to bierz, wedlug mnie to najlepszy telefon w tej klasie cenowej (tzw ma najwiecej funkcji)

 #1196  autor: RobertX
 26 lut 2005, 12:47
Miałem ten telefonik przez kilka miesięcy i musze powiedzieć, że jest ok ale do tej klawiatury i tak się nie przyzwyczaiłem!!! A co do reszty to rozmiary az tak nie przeszkadzają, robi ładne zdjęcia a dotego symbian + karta pamięci = nieograniczone możliwości ;) więc za tą cene możne ten telefonik wziąć ale raczej do zabawy bo jak komuś telefon jest potrzebny w pracy itp. to korzystanie z tego modelu będzie kłopotliwe!

 #1209  autor: Jooboo
 26 lut 2005, 19:12
Telefonik jest bardzo sympatyczny. Jeżeli przeszkadza Ci klawiatura (ja się swego czasu przyzwyczaiłem :)), to kup 3660 i problem masz z głowy (za 100zł więcej), a przy okazji dostajesz ekran 65k kolorów. Ma Symbian, kartę pamięci, dość duży i dość dobry ekran, przyzwoitą baterię. Do tego ładnie wygląda... :).

The higher, the fewer!