Przyznam, że Nokia 500 jest moim pierwszym smartfonem, stąd może trochę lamerskie pytanie

Chciałem dziś dodać parę swoich tapet i dzwonków do tego fona w taki sposób, by były one widoczne np. z poziomu ustawień profilu (gdy wybieram dzwonek dla smsa, połączenia, itd.).
Podłączyłem kom do PC i w "Mój komputer" ujrzałem "Phone Memory" i "Mass Memory" - a w nich tyle folderów, że trudno się połapać, gdzie co jest.
Ściągnąłem Nokia Suite i zrobił mi się jeszcze większy bałagan, bo część tapet mi się zdublowała, część w ogóle nie wgrała, etc.
Stąd moje 2 pytania:
1. Do którego foldera wrzucić moje zdjęcia, by po wejściu do Galerii stanowiły one osobny folder, a nie były wymieszane z fabrycznymi tapetami?
2. Do którego foldera wrzucić moje dzwonki, by były dostępne do wyboru dla poszczególnych wydarzeń, w dostosowaniu profilu ogólnego, obok dzwonków fabrycznych?