Ramirez pisze: A co do Garmina to proponuje wgrać program nie nowszy niż wersja 5.0.20 Te nowsze tak pożerały baterie. Możesz tez przywrócić ustawienia fabryczne kodem *#7370# i zatwierdzić ośmioma zerami
Już przywróciłem.
Jeżeli nie potrzebujesz wifi to przerób tego i550w na zwykłego I550.
Niestety będzie mi ono potrzebne, ponieważ mam nałożoną blokadę z PLAY, więc nie mogę włożyć do niego karty z Orange, gdzie mam pakiety internetowe. Natomiast często mijam darmowe HotSpoty.
Ramirez pisze:I550W ma skopany soft dla playa, Nie dosyć że bateria słabiej trzyma to i zasięg jest gorszy.
A jest dostępne oprogramowanie bez nakładki operatora P4? Chyba tak, bo widywałem na Allegro egzemplarze z oryginalnym opakowaniem Samsunga, bez Playowskich grafik.
abramek92 pisze:W Garminie wyłącz w ustawieniach jakąś usługę background w ogólnych ustawieniach programu. Likwiduje to problem.
Nim to odczytałem wywaliłem Garmina i przywróciłem ustawienia fabryczne.
Jak wykonać twardy format w i550w? Tradycyjną metodą:
Włącznik/Wyłącznik+
3+
Zielona słuchawka+
* nie chce się sformatować, a w pamięci telefonu (nie na karcie pamięci, którą sformatowałem bez problemu) mogę zalegać zbędne pliki.