kowcio pisze:Ja mam takie pytanie. Dlaczego nowe ładowarki impulsowe "piszczą" gdy telefon się naładuje? Głównie to występuje w Nokiach, wszystkie ładowarki mi piszczały, a teraz mam takei coś w ładowarce od Samsunga. Jak mam telefon koło łóżka, a ładowarka jest włączona do kontaktu koło mojej głowy, to rano potrafi mnie to obudzić i niekiedy boli mnie od tego głowa... Taki malutki OT.
Może to mysza. Pożycz od kogoś kota to problem zniknie
A na serio nie wiem, moja nie piszczy. W mojej po przyłożeniu ucha (gdy w domu jest ekstremalnie cicho) słychać baaardzo delikatne bzzzzzyczenie. Nic więcej

Co do E51 to zmień baterię - może już jest zajechana? Albo w samym telefonie coś jest nie tak. jakieś styki odpowiedzialne za ładowanie mogły się wytrze bądź nie kontaktują.
Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71