DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

 #857615  autor: motov3
 22 mar 2016, 01:23
Witam,

Z ciekawosci. Jak obecnie wyglada dostepnosc aplikacji pod Windows Phone 7.5-7.8 ?
Chodzi o podstawy czyli Navi, Youtube itd.

Mam okazje zakupic Lumie 900 w idealnym stanie i sie powaznie zastanawiam (jako zapasowy dodatkowy smartfon).

Dajcie znac :-)

Obrazek
 #857636  autor: cesarz
 22 mar 2016, 10:36
Na Twoim miejscu poważnie bym się zastanowił nad zakupem smartfona z takim starym systemem. 7.5- 7.8 to już zabytek jak Symbian , chyba że kupisz za 1 zł i będzie służył jako budzik i stacja pogody ;-)

CNN
 #857650  autor: motov3
 22 mar 2016, 11:58
Mam jako glowny Lumie 930. Ten ma byc glownie do sporadycznego korzystania. Czyli rozmowy, sms/mms, troche neta. I chcialbym zeby obslugiwal YouTube.
Napisz prosze jak wyglada obecnie dostepnosc appsow. Cena nie jest jakas wygorowana bo cos ok 120zl za ta 900tke. :)

Obrazek
 #857714  autor: motov3
 22 mar 2016, 18:26
Nikt nic ? Panowie - wykrzesajcie troche newsow :) Moze ktos ma podglad na appsy w sklepie pod Windows 7.5-7.8 ?

Obrazek
 #857903  autor: maker3
 23 mar 2016, 13:33
motov3 pisze:Witam,

Z ciekawosci. Jak obecnie wyglada dostepnosc aplikacji pod Windows Phone 7.5-7.8 ?
Chodzi o podstawy czyli Navi, Youtube itd.

Mam okazje zakupic Lumie 900 w idealnym stanie i sie powaznie zastanawiam (jako zapasowy dodatkowy smartfon).

Dajcie znac :-)
Mam na Omnii7 jeszcze Metrotube i przestało działać, ze sklepu też znikło.
Zainstalowałem ze sklepu tubecasta i działa połowiczne. Zwykłe filmy działają, mam natomiast problemy z tymi od VEVO. Niby w changelogu jest info, że wersja z 30 stycznia 2016 naprawiła VEVO, ale dzisiaj nie działa. Jest też kilka innych klientów, ale testowanie zajęłoby dużo czasu, a sklep podaje tylko datę pierwszego wydania, a nie ostatniej aktualizacji. VEVO wymaga chyba częstych aktualizacji.

W przeglądarce nadal działa, włącznie z VEVO.

To nie Nokia, więc Nokia Drive mam tylko jakąś nieaktualną wersje, którą kiedyś znalazłem w sieci do ręcznego w grania. Ale wydaje się, że serwery nadal działają, normalnie pobiera mapę gdziekolwiek wskażę na świecie, więc na pewno nie są to zbuforowane pliki.
 #857969  autor: motov3
 23 mar 2016, 19:27
Dzieki wielkie Maker i Panowie :) Doczytalem ze 900tka ma uszkodzone gniazdo ladowania usb. Czyli pewnie ok 80zl trzeba dolozyc, a to sie juz mija z celem calkowicie.

Obrazek