DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z mobilnymi systemami z rodziny Windows

Moderator: Moderatorzy

#857360  autor: motov3
 20 mar 2016, 19:53
Sprawdz i daj znac, prosze. U mnie wciaz to samo.

Ps. Dzis zaktualizowalem Lumie 535 (bez dual Sim) z Plus-a. Lumia 535 Dual Sim (brak brandu) - wciaz nie miala aktualizacji do Windows 10.

Obrazek
 #857377  autor: maker3
 20 mar 2016, 20:57
motov3 pisze:Tak dokladnie. Film nagrany telefonem. Slychac delikatny szum - jak sie przystawi ucho do glosnika. No qrvica czlowieka bierze.

Proba nagrania glosowego w systemowym rejestratorze dzwieku - rowniez zawiodla. Tak samo co przy filmie.
Mikrofony to nagminny przypadek w Lumii 930. Wada fabryczna.
Możesz oddać telefon na gwarancję lub czekać na aktualizację aplikacji aparatu, jeśli zdecydują się naprawić to softwarowo (nagrywanie wszystkimi dostępnymi mikrofonami w nadziei, że któryś działa), choć problem jest znany od dawna, więc chyba Ms woli odsyłać ludzi do serwisu niż kamuflować problem.

Wideo działało na 8.1 na drugim mikrofonie, ale dyktafon i tryb głośnomówiący już wtedy powinien ci nie działać.
 #857381  autor: klimasz
 20 mar 2016, 21:37
Mikrofony to nagminny przypadek w Lumii 930. Wada fabryczna.
Niestety z takimi opiniami spotykałem się na innym forum :| Ale z tego co pisze motov3 - to bezpośrednio przed aktualizacją wszystko grało?
 #857385  autor: motov3
 20 mar 2016, 22:07
Juz mowie co i jak.

Wiec tak - prawdopodobnie mam uszkodzony mikrofon nr 2 - poniewaz nie dziala mi tryb glosnomowiacy (nie dzialal juz pod 8.1). Natomiast - filmy nagrywaly sie z dzwiekiem. Nie pamietam czy aplikacja Aparat nagrywalem, ale nagrywalem Lumia Camera (uznalem ze jest znacznie lepsza). Niemniej pamietam ze jakis niedawny czas temu nagralem film podczas koncertu (1 na 10) i nie nagral dzwieku. Uznalem to za przypadek. Nastepnym razem w kinie, rowniez nie nagral dzwieku - ale po chwili jak nagralem kolejny filmik - dzwiek nagral - to wciaz bylo pod 8.1.

Obecnie pod 10tka - nagrywanie dzwieku nie dziala do filmow. Nie dziala rowniez nagrywanie dzwieku pod dyktafonem.

Ps. Mam paragon zakupowy (od poprzedniego wlasciciela, ktory kupil w punkcie sprzedazy fonow) - ale nie mam karty gwarancyjnej. Wg info na stronie M$ - gwarancja po IMEI na moja sztuke obowiazuje. Pytanie - jak wyrobic duplikat karty gwarancyjnej Panowie ?

Obrazek
 #857697  autor: maker3
 22 mar 2016, 17:29
To pewnie zeskanować i napisać wiadomość formularzem, do którego link dałem wyżej.

Ogólnie to aplikacja aparatu została zaktualizowana do wersji 2016.128.141.0, nagrywanie dźwięku wróciło do stanu z 8.1
Ale tryb głośnomówiący nadal będziesz mieć zepsuty
 #857716  autor: motov3
 22 mar 2016, 18:31
Pytanko. Wlasnie zaktualizowalem aplikacje. Ale po update mam 206.128.111.0. Jak ci sie udalo o tyle nowsza pobrac ?

Ps. Sprawdzilem. U mnie wciaz dalej szum podczas nagrywania filmow. Nr Appsa podany wyzej.

Obrazek
 #857765  autor: motov3
 22 mar 2016, 20:37
Hmm. No wlasnie. Widocznie mialem jakas starsza wersje aparatu czy cos ? Mowie o wersji Windows oficjalnej, nie zadne insider. Sprawdzalem po kilka razy i appka to 111. Jakies pomysly ?

Obrazek
 #857820  autor: klimasz
 22 mar 2016, 22:59
Ale to nie powinno być zależne chyba, czy Insider, czy nie, bo teraz te same buildy .164. W Insiderze było tak, że pomimo tego samego buildu mógł być dzień różnicy w aktualizacjach aplikacji :)
 #857850  autor: motov3
 23 mar 2016, 08:33
Doczytalem ze ten update aparatu "chodzi" w roznych wersjach tzn kregi Fast Slow itd. Na oficjalnej ponoc tego jeszcze nie ma.

Obrazek
 #857899  autor: cesarz
 23 mar 2016, 12:44
Morva1 Wszystkie Lumie X2X , nawet ta z górnej półki , czyli z 2 w środku nie dostaną WP10 . Testerzy zgłaszali najwięcej nieprawidłowości na te Lumie ( z X2X ) i Microsoft zdecydował o nie aktualizowaniu tych modeli.

CNN