DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #990569  autor: Tankers
 25 kwie 2018, 13:24
Hej, ostatnio zauważyłem że bateria trzyma mi na total idle tylko 10h, co jest zlekka niedorzeczne, tym bardziej że to samo jest po świeżym postawieniu fona, postawnowiłem więc wymienić baterie, tylko jest jeden problem, pytałem się po serwiasch by sprawdzili w hurtowniach i bateria podobno nie jest dostępna.
Szukałem na własną ręke i wychodzi że jedynie w serbi i indii są jakieś, więc zacząłem szperać za zamiennikiem. I teraz nasuwa mi się pytanie, czy konektory na obecnie montowanych w telefonach bateriach, pomimo tego samego wyglądu są kompatybilne ?
Potrzebuję https://i.imgur.com/QjbJfzN.jpg (APP-12F-F5757I-CGX-111) dokładny model, jednak widziałem kilka podobnych jeżeli chodzi o parametry, no ale nie jestem pewien czy brać i próbować bo wyglądają podobnie, czy lepiej olać sprawe i szukać po rozwalonych fonach.
 #990622  autor: Tankers
 25 kwie 2018, 17:17
Tylko z oryginałem problem polega na braku dostępności, a telefonik jednak zacny i szkoda wymieniać tylko bo bateria padła, a co do gwarancyjnej wymiany, to średnio, bo po przeprowadzce nie mogę doszukać się rachunku.