DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #524  autor: Irek
 28 sty 2005, 13:59
JAKIE SĄ WASZE DOŚWIADCZENIA Z UŻYTKOWANIEM KOMUNIKATORÓW INTERNETOWCH(PRZYKŁADOWO GADUGADU) W TELEFONACH KOMÓRKOWCH! JAKIE SĄ KOSZTY? JAKICH INNYCH APLIKACJI MOŻNA UŻYWAĆ DO ROZMOWY???

PROSZĘ O OPINIE!

 #526  autor: WitekT
 28 sty 2005, 16:23
Dla mnie bezapelacyjnie najlepszy jest Agile Messenger (do pobrania stąd). Typowy klient jabbera, więc jak serwer ma transporty, to jest gg, tlen, itp.

Jedna wada - chodzi praktycznie tylko na Symbianie.

 #529  autor: Sirmark
 28 sty 2005, 16:29
WitekT pisze:Dla mnie bezapelacyjnie najlepszy jest Agile Messenger (do pobrania stąd). Typowy klient jabbera, więc jak serwer ma transporty, to jest gg, tlen, itp.

Jedna wada - chodzi praktycznie tylko na Symbianie.
oraz na Windows Pocket PC

rewelacyjny program

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #532  autor: M.Piech
 28 sty 2005, 19:22
..więc ja mam Paple. W Plusie korzystanie podobno koło godz kosztuje 1zł+vat. Komunikatora GG nie opłaca się ściągać, ponieważ każą płacić za same posiadanie go, czyli jak chcesz korzystać to do kasy którą płacisz producentom GG dolicz koszty Plusa-razem jest dwa razy drożej niż papla a z niej też można gadać z os. z GG....

 #538  autor: Irek
 29 sty 2005, 12:50
KURDE STARAŁEM SIĘ OSTATNIO ŚCIĄGNĄĆ TAMTAM I DZ. NIE SZLO. NAD PALA SIE NIE ZASTANAWIAŁEM.

 #879  autor: M.Piech
 09 lut 2005, 21:32
a powinienes:>