DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #429  autor: Kasia
 22 sty 2005, 19:43
Posiadam telefon:Panasonic X60 ale nie wiem jak go skonfigurowac zeby wysylac mms-y i korzystac z Wap. Jestem w sieci Era ale na stronie Ery nie ma konfiguracji do tego telefonu. Nie wiem czy wogóle można skonfigurować ten telefon tak zeby działal w Polsce:( Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
:cry:
 #431  autor: Sirmark
 22 sty 2005, 22:28
Kasia pisze:Posiadam telefon:Panasonic X60 ale nie wiem jak go skonfigurowac zeby wysylac mms-y i korzystac z Wap. Jestem w sieci Era ale na stronie Ery nie ma konfiguracji do tego telefonu. Nie wiem czy wogóle można skonfigurować ten telefon tak zeby działal w Polsce:( Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
:cry:
no na odleglosc ciezko mi tu zaradzic.. niestety panasonic nie ma automatycznego konfiguratora
musisz sprobowac sama dopasowac te ustawienia
http://www.era.pl/index.php/id=par_konf ... ndy/zone=4
w telefonie.. lub tez udac sie do salonu z tym telefonem i niech oni sprobuja wpisac..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #556  autor: Dragon
 30 sty 2005, 20:48
moze podaj jakie pola musisz wypelnic i sprobujemy pomoc
 #670  autor: Kasia
 02 lut 2005, 19:56
No więc mam następujące pola do wypełnienia w MMS:
1) message server
2) profile
3) fetch on serwer
4)anoymous reject
A w WAP:
1)profile name
2) homepage
3) gateway
4) Port
5) data connections
Z góry dziekuje za pomoc!