DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #170  autor: domin
 10 sty 2005, 19:08
Przydałyby się informacje na Waszej stronie informacje na temat Mitsubishi, skoro - i słusznie - zamieszczacie na stronie informacje o innych niedostępnych w Polsce telefonach.
Mitsubishi jest szczególnie dobre - moim zdaniem przoduje - w wyświetlaczach. No i proporcja cena/mozliwości/wykonanie. Do tego to właśnie Mitsubishi jako pierwsze wprowadziło na rynek telefon z aparatem 2mega.
Hej

domin

 #172  autor: Dragon
 10 sty 2005, 21:41
hmm, szczerze mowiac to nie wiem za bardzo jak wygladaja te nowe tel Mitsubishi, w kazdym razie pamietakjac stare tel tego producenta nie kojarza mi sie zbyt dobrze :P

 #184  autor: domin
 13 sty 2005, 22:46
:-D Wystarczy zajrzeć na gsm arena. Tam sa wszystkie najnowsze produkty Mitsubishi. Chocby m430i.

domin

 #185  autor: WitekT
 13 sty 2005, 23:05
Nasz serwis jest w ciągłej rozbudowie. ;) W naprawdę niedalekiej przyszłości planujemy poważne uzupełnienie katalogu, także o najstarsze telefony (choćby Nokię 1611). Pojawi się też katalog akcesoriów - głównie zestawów HF BT i różnej maści kart PCMCA.

 #193  autor: Dragon
 14 sty 2005, 19:47
Tych starych telefonow raczej nie ma po co dawac, ale jesli chodzi o akcesoria to niezly pomysl. A co do Mitsubishi to musze powiedziec ze zmienilem zdanie o tej marce, niezle maja te telefony, szkoda tylko ze w Polsce pojawia sie za 10 lat albo w ogole

 #194  autor: WitekT
 14 sty 2005, 19:50
Chcemy mieć po prostu w największym możliwym stopniu pełny katalog telefonów... :)

 #196  autor: Dragon
 14 sty 2005, 20:39
watpie zeby ktos chcial ogladac zabytki tel, a robic tylko i wylacznie po to zeby bylo to troche bez sensu :P

 #198  autor: WitekT
 14 sty 2005, 21:00
Czy ja wiem... Nawet z ciekawości można zajrzeć i zobaczyć jak wspomniana wcześniej Nokia 1611 wygląda. Można też porównując ją z najnowszymi telefonami zobaczyć wielki postęp, jakiego dokonały komórki w ostatnich latach. :)

 #199  autor: Dragon
 14 sty 2005, 23:40
to moze jakis maly artykul o postepie technologicznym :wink:

 #201  autor: Sirmark
 15 sty 2005, 01:30
Dragon pisze:to moze jakis maly artykul o postepie technologicznym :wink:
musze odwiedzic kolegow i porobic zdjecia zabytkowych telefonow GSM .
bedzie mozna zobaczyc roznice gabarytowe i postep miniaturyzacji.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew