DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

 #75361  autor: Skarpyta
 22 maja 2006, 19:57
zauwarzyliscie ze z polski było dużo głosów na Rosje W końcu Ivan Wymiata :wink:

Obrazek
Obrazek

;0

 #75362  autor: kamcia
 22 maja 2006, 19:58
niweiem jak ty tam masz weszłam na ta twoja stronke jak zaproponowałęś nawet chciałam sie zalogować ,ale ja kurna wymiękam w takich pytaniach wybiesz rasę....apozatym tam mojej niema

[ Dodano: 2006-05-22, 20:04 ]
ale polska na finlandie tez głosowała bo nanich dal 12 a na rosje 10pun. ja tam jak usłyszałam piosenke i zobaczyłam jego to ja już miałam swojego faworyta .nawet miałam wybulić tego esemesa ale za skompa jestem. :-D :shock: :) :D

 #75398  autor: Przemek
 22 maja 2006, 21:20
A ja największego komercyjnego gówna nie oglądałem.Jeszcze jak wiedziałem,że Polskę reprezentować będzie pajac z Ich Troje licząć na głosy kibiców Panathinaikosu,bo ma zielone włosy,to ogarniał mnie coraz większy śmiech na myśl o tym konkursie.

 #75411  autor: Gela
 22 maja 2006, 21:49
Zgadzam sie. Ich trojeto pajace !

:)

 #75440  autor: kamcia
 22 maja 2006, 22:45
ja bym ich troche bardziej objechałą :P to są nieogarnięte niewydymy niemożna tak delikatnie .wontpię czy ktoś to jeszcze słucha no ale przyznajmy że gdyby mandaryna tam poszła to polski to już dawno by nie było!?!?!/
 #75451  autor: kalin
 22 maja 2006, 23:19
kamcia pisze:ja bym ich troche bardziej objechałą :P to są nieogarnięte niewydymy niemożna tak delikatnie .wontpię czy ktoś to jeszcze słucha no ale przyznajmy że gdyby mandaryna tam poszła to polski to już dawno by nie było!?!?!/
Dziecko drogie blagam Cie naucz sie pisac;/ Wez w reke slownik or sth.

Co do Eurowizji to jest to wg. mnie niezly szit ale wygrana Finow(?) mnie zaskoczyla i to pozytywnie.Przynajmniej jest to cos innego od jakiegos gownianego plastikowego popu.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

:)

 #75509  autor: kamcia
 23 maja 2006, 15:37
Drogi zapewne podstarzały kolego wiem, że sprzedajesz słowniki i zamieżasz mi jakiś wcisnąć bo z reciny niemożesz sie utrzymać a wiśniówka coraz drozsza ale mam ze trzy słowniki w domciu i nie potrzebuje może fakt że znich niekorzystam ale to moja sprawa !!!
a jak jeszczcze coś domnie masz to może nie na forum łomie!!!!!
Z poważaniem jakże miła koleżanka kamcia :0
a i bo zapomnę ogarnij sie!!!
 #75528  autor: Frasio
 23 maja 2006, 16:18
kamcia pisze:Drogi zapewne podstarzały kolego wiem, że sprzedajesz słowniki i zamieżasz mi jakiś wcisnąć bo z reciny niemożesz sie utrzymać a wiśniówka coraz drozsza ale mam ze trzy słowniki w domciu i nie potrzebuje może fakt że znich niekorzystam ale to moja sprawa !!!
a jak jeszczcze coś domnie masz to może nie na forum łomie!!!!!
Z poważaniem jakże miła koleżanka kamcia :0
a i bo zapomnę ogarnij sie!!!
Aj jaka miła.

Się znalazła rozgarnięta - kolejne dziecko neostrady

:? :? :? :| :| :|

Obrazek
 #75573  autor: kalin
 23 maja 2006, 18:12
kamcia pisze:Drogi zapewne podstarzały kolego wiem, że sprzedajesz słowniki i zamieżasz mi jakiś wcisnąć bo z reciny niemożesz sie utrzymać a wiśniówka coraz drozsza ale mam ze trzy słowniki w domciu i nie potrzebuje może fakt że znich niekorzystam ale to moja sprawa !!!
a jak jeszczcze coś domnie masz to może nie na forum łomie!!!!!
Z poważaniem jakże miła koleżanka kamcia :0
a i bo zapomnę ogarnij sie!!!
Moja droga mlodsza kolezanko.Twoje ciente riposty sa tak ciente ze poprostu padlem i umarlem.Wygralas! Przyznaje,pokonalas najbardziej cienta riposte na tym forum! Od dzis tytul "pieniacz" nalezy do Ciebie! grtz

P.S. Czy moglbym dowiedziec sie ile lat ma osoba ktora pokonala,mnie mistrza?!

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/
 #75583  autor: Kaczy
 23 maja 2006, 18:25
kalin pisze:P.S. Czy moglbym dowiedziec sie ile lat ma osoba ktora pokonala,mnie mistrza?!
Całe 16 lat... :smt005 :smt005 :smt005

Temat zamykam, bo po co mamy się kłócić.

...::: Made for loneliness :::...