DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

 #36694  autor: mol
 21 gru 2005, 18:56
mation pisze:
Sopot 2005 pamiętacie jak zaczała piosenke ev'ry night tak jak by wyła kąpletne DNO
Hahahahaha. pamietam to dobrze. a jak ja potem w studio zwyzywali :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Może nie tyle zwyzywali co poprostu pochwalili jej układ taneczny a ani słowa, że ładnie śpiewała itd :D

 #36696  autor: mation
 21 gru 2005, 18:58
Przecie jej powiedzieli ze ich dziwi ze ktos kto nie umie spiewac bierze udzial w konkursie w ktorym brala udzial miedzy innymi Irena Santor czy jakos tak to szlo :D:D:D

 #36698  autor: mol
 21 gru 2005, 19:01
mation pisze:Przecie jej powiedzieli ze ich dziwi ze ktos kto nie umie spiewac bierze udzial w konkursie w ktorym brala udzial miedzy innymi Irena Santor czy jakos tak to szlo :D:D:D
Aaa to nie słyszałem :/

 #36700  autor: Blondi
 21 gru 2005, 19:02
hmmm...moi ulubieni to :
1 Tupac
2. Dr. Dre
3. Tiesto
4. Sweet Noise
5 zaponiałem jeszcze o Nagłym Ataku Spawacza :oops: :D

jest jeszcze pare(nascie) :-D innych ale nie wymieniam ich :P

pozdro 600 :smt006
Ostatnio zmieniony 21 gru 2005, 19:27 przez Blondi, łącznie zmieniany 1 raz.

 #36701  autor: Rogal
 21 gru 2005, 19:04
mation pisze:Przecie jej powiedzieli ze ich dziwi ze ktos kto nie umie spiewac bierze udzial w konkursie w ktorym brala udzial miedzy innymi Irena Santor czy jakos tak to szlo :D:D:D
Dokłatnie tak jej powiedzieli :D :D :D :D

 #36707  autor: adrianet
 21 gru 2005, 19:21
dla mnie liber doniu nowator i mandaryna to to samo:)
ja ogolnie jestem fanatykiem i nie popieram zadnej innej muzyki niz
k44 (pierwsza plyta)
pfk
pkhz (pokahontaz)
i troche o.s.t.r.
a z innej beczki to:
norah jones

 #36719  autor: Skarpyta
 21 gru 2005, 19:48
Moje Utwory Najlepsze to :twisted: :
1.Max Farenthide&Dj Hubertus(mp3 to Crazy Party :twisted: )
2.Manieczki(a mp3 To wszystkie)
3.Ziggy X(mp3 to This Rox)
4.Energy 2000(wszystkie)
5.H+M(Morseton :twisted: )
6.Bezele Techno Jazda :-D :-D :twisted: :twisted:

Obrazek
Obrazek

 #36723  autor: pawelek32
 21 gru 2005, 20:11
chodziło mi o to, że w niektórych piosenkach mandaryny fajny jest podkład muzyczny.
np w tej nowej nie pamiętam jakiej...

z poważaniem

 #36757  autor: Damiano
 21 gru 2005, 21:23
pawelek32: Ostatnio Mandaryna u WOjewódzkiego przyznała publicznie, że ona nie jest wokalistką. Ona jest od tego żeby na scenie zrobić show - doceniam jej wypowiedź, ale i tak jej nie lubię... Pozatym jak można Ascetoholix zaliczać do HH??? Toż to Hiphopolo... Ehh...
adrianet wymienił kilka formacji które robią prawdziwy HH...

A co do mnie...
Blink 182
ATB
Faithless
The Smashing Pumpkins (kilka piosenek)
Gliss (Kilka piosenek)

O masz, właśnie w radiu kolejne Hiphopolo... Verba... :|

 #36767  autor: blom
 21 gru 2005, 21:43
Eurythmics, Martika, Iris, Seal, ATB,

 #36776  autor: reczyk
 21 gru 2005, 22:05
1green day
2system of a down

:mrgreen:

 #36797  autor: Kaczy
 21 gru 2005, 22:56
Ja to typowy techno-maniak.

W Szczecinie to imprezuję w Trezorze, gdzie grają DJ z Manieczek i inni. No i najlepsze to są imprezki typu Sunrise, Independence, Love Parade, Mayday...

Ulubieni artyści:
- Tiesto
- Max Farenthide&Dj Hubertus
- Kalwi & Remi
- Nevald

i wielu wielu innych z tej branży.

...::: Made for loneliness :::...

 #36964  autor: daniel
 22 gru 2005, 20:48
O.S.T.R

Lights are blinding my eyes...

 #36967  autor: pawelek32
 22 gru 2005, 21:14
Damiano pisze:pawelek32: Pozatym jak można Ascetoholix zaliczać do HH??? Toż to Hiphopolo... Ehh...
:|
nienawidzę takiego gadania. zdecydowana większość ludzi powie że ascetoholix to jest właśnie hh. verba to co innego- sami twierdzą, że robią pop.
taki kozak jesteś to zdradź nam nazwę swojego składu, w którym może to właśnie sam rapujesz. może jesteś bliźniakiem wojewódzkiego?

nie żebym bronił wyżej wymienionych "zespołów", tylko nie lubię takiego pier*******, że to hiphopolo. nie podoba się to nie słuchaj- nikt nie zmusza. dla mnie jakieś ze 2 piosenki się podobają- to wszystko.

z poważaniem

 #36969  autor: adrianet
 22 gru 2005, 22:22
no pewnie ze wiekszosc powie. tyle ze teraz piekszosc chodzi na rozowo i pIsZe TaK. czy domiano cos na ciebie powiedzial?? nie nie bardzo a ty.... dla mnie ascetocos tam to manadaryna i ich droje. i ivan i delfin tez moze do nich dolczyc. a ty wybralaes latwiejsza wersje i mowic to co mowia wszyscy
 #36970  autor: wilku92
 22 gru 2005, 22:41
kamil1221 pisze: 5. Pudelsi - lubie sie posmiac z ich piosenek.
heheh tak ich piosenki nadaja się tylko do tego... :-D :-D

[ Dodano: 2005-12-22 22:49 ]
pawelek32 pisze:
nienawidzę takiego gadania. zdecydowana większość ludzi powie że ascetoholix to jest właśnie hh. verba to co innego- sami twierdzą, że robią pop.
taki kozak jesteś to zdradź nam nazwę swojego składu, w którym może to właśnie sam rapujesz. może jesteś bliźniakiem wojewódzkiego?

nie żebym bronił wyżej wymienionych "zespołów", tylko nie lubię takiego pier*******, że to hiphopolo. nie podoba się to nie słuchaj- nikt nie zmusza. dla mnie jakieś ze 2 piosenki się podobają- to wszystko.
pawelek32 mi to nieprzeszkadza niech sobie nagrywają ten swoje pioseneczki tylko niech sie nie podczepiają pod kulture hip hopową bo TO NIE JEST HIP HOP. tacy właśnie jaki oni napędzają całą komercyjną machinę i psują w oczach ludzi całą społeczność hip hopową bo ludzie uważają (oczywiście błędnie) że to jest właśnie hip hop

 #36976  autor: Rogal
 22 gru 2005, 23:04
To co to jest JAK NIE HIP HOP, pewnie w następnym poście napiszesz, że ascetoholix powinień jechać na konkurs chopinowski bo nie mają pojęcia co to jest HH. :wink:
Pomyśl nad tym :wink:
Bo ja uważam że Ascetoholix tworzy HH :wink:
Ostatnio zmieniony 23 gru 2005, 18:43 przez Rogal, łącznie zmieniany 1 raz.

 #36982  autor: MarcinK
 22 gru 2005, 23:24
1.System of a Down - wszystkie płyty
2.Nightwish - wszystkie płyty
3.Therion - wszystkie płyty
4.Tristania - wszystkie płyty
5.Within Temptation - wszystkie płyty

Gothic rocks :!: :!:

 #37091  autor: Damiano
 23 gru 2005, 14:21
pawelek32: Hmm... Tam usłyszałeś opinie człowieka dla którego hip hop nie ma aż takiego znaczenia... Innymi słowy - obiektywną... Nie powiem Ci jak nazywa się mój Skład, bo go nie mam... Czemu? Pierwsze zdanie mojej wypowiedzi...
Cóż, są gusta i guściki - o nich się nie dyskutuje ;) Dlatego proponuje pawelek32 nie kontynuować rozmowy która nie ma sensu... Lepiej iść na Heinekena ;) :-D

 #37132  autor: kalin
 23 gru 2005, 15:53
1.Infected Mushroom
2.Anathema
3.Opeth
4.Niektore plyty Ulvera.

P.S. No i te wszystkie o ktorych zapomnialem :-D