DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #200558  autor: dawideo
 09 lip 2007, 07:45
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 23376.html
I co o tym myślicie?? Dla mnie to jakaś paranoja!!!Żeby ktoś mi mówił czego słuchać a czego nie Nie to że słucham black metalu itp. Wręcz przeciwnie nie słucham tego gatunku wogóle. Ale chodzi o sam fakt. Jeszcze chwila i zakażą w MTV puszczać 50centa, czy też DJ MAGIC (czy jakoś tak) bo teledyski przepełnione są seksem!!! Toż to jakaś paranoja. Najpierw gejowate bajki, a teraz to . Jeszcze troche a w MTV, niedługo listą będzie "Lista przebojów Radia Maryji" którą opanuje Czesio - Gorzkie żale (Władcy móch)

 #200593  autor: wojttek
 09 lip 2007, 09:37
taak... :|
zaczynam się przyzwyczajać, że takie.. dziwactwa mogą chyba tylko w polsce powstać... Nowe pojęcie wolności słowa. Nawet jak to przejdzie - to kolejne martwe prawo - a będzie to tylko napędzać słuchanie utworów/zespołów 'zakazanych' - efekt owocu zakazanego... Człowiek potrafi samodzielnie wybrać, czego chce słuchać a czego nie...

jak to trafnie dawideo określiłeś -PARANOJA...

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]
 #200606  autor: stanax
 09 lip 2007, 10:16
Cze

Jest informacja ze na tej liście będzie także Led Zeppelin i The Police :shock: (miedzy innymi) Tego to nawet skomentować sie nie da...

.

 #200668  autor: KryzyS
 09 lip 2007, 16:33
Hmm, sprawa nie jest nazbyt ciekawa... Doprawdy, paranoja... Ja kiedyś byłem fanem black metalu ( w szczególności NSBM - od razu mówię, że pronazistowskich poglądów nie mam )... Tyle w Państwie Polskim ważnych spraw do zrobienia, to zamiast zajmować się nimi to zajmują się takimi "duperelami"... Smutne.
stanax pisze:Jest informacja ze na tej liście będzie także Led Zeppelin i The Police
Niestety, ci, którzy dokonują selekcji zespołów nie mają nawet znikomego pojęcie o muzyce... I dlatego artyści tacy jak Led Zeppelin i The Police mogą zostać przez takich urzędasów w owy sposób skrzywdzone...

 #200833  autor: dawideo
 10 lip 2007, 09:05
No, ale czy Ci nasi posłowie naprawde nie mają innych problemów do rozwiązania???? Jak tylko zajmować się bzdetami. No sorry ale jak ja usłysze w piosence cos o "szatanie" to nie chodze odrazu na czarne msze, jak zobacze jak Rambo rozwala cały Wietnam to nie ide dopracy z UZI i plecakiem pełen granatów. Nie mówie, że znajdą się "debile" którzy po obejrzeniu Matrixa, rozwalają całą szkołe itp. Ale to są chorzy ludzie i trzeba ich leczyć!!! Inna sprawa jak na filmie pisze dozwolone od lat 18. A dwoje rodziców idzie sobie z 6-letnim synkiem na seans, no ale z kolei tu wina rodziców jak i samego kina że wpuszczają. Wtedy napewno można sobie spaprać mózg i miec takie "filmy". :evil:

 #205746  autor: rovers
 24 lip 2007, 14:15
najlepiej by było jak by nmożna było słuchać tylko muzyki z radia eska :lol: ...u nas gra sie niestety tylko popularne shity..dobrze że są rockowe radia typu antyradio bo naprawde było by bardzo słabo w tym kraju :D

 #227583  autor: Rambus
 16 paź 2007, 17:26
Jaka mamy wladze takich urzednikow. Jedyny komentarz do tego :(

Oczywiscie wedlug mnie troche przesadzaja....