DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #317011  autor: elrond
 11 lut 2009, 22:53
Ceremonia rozdania Oskarów 2009 tuż tuż. Wśród nominowanych znalazło się kilka ciekawych pozycji (mam tu na myśli przede wszystkim kategorię najlepszy film).

Nominowani to:

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
Obywatel Milk
Frost/Nixon
The Reader. Zaklinacz słów
Slumdog. Milioner z ulicy

Co obstawiacie? i dlaczego? Wiem, że wiele osób traktuje Oscary jako skomercjalizowaną i nie odwzorowującą poziomu rzeczywistego danego filmu nagrodę, jednak ze względu na tradycje jakie ma za sobą myśle że wielu też to interesuje.

I pytanie najważniejsze dla mnie - Czy gdzieś jeszcze poza Canal+ planowana jest transmisja na żywo z rozdania Oscarów2009? Może gdzieś online? Albo na jakimś kanale N-ki?

 #317069  autor: kowcio
 12 lut 2009, 15:42
elrond pisze:Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
W weekend planuję zobaczyć na ten film- jak mi się spodoba, to stawiam na tego, jak nie to nie interesuje mnie to :P

 #317087  autor: MADMAX
 12 lut 2009, 18:22
Ponieważ Oscary nie stanowią dla mnie żadnego wyznaczniczka jakości filmu, nie są źródłem informacji jaki film jest dobry, czy którego aktora/reżysera powinienem doceniać i raczej traktuję tą imprezę jako rozbuchaną ciekawostkę, również wszystko mi jedno kto i za co dostanie statuetkę.

Z listy powyżej widziałem tylko Buttona a co o nim sądzę napisałem w wątku kinowym.

Pozdrawiam