DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #98277  autor: Pietrucha
 24 sie 2006, 21:55
Witam!!!
Chciałbym połączyć Samsunga X680 z kompem przez Bluetooth. Jakiego oprogramowania uzyć i skąd je pobrać, oraz jak skonfigurować. Z góry dziękuje i proszę o pomysły :-D
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 23:03 przez Pietrucha, łącznie zmieniany 1 raz.

 #98280  autor: Przemek
 24 sie 2006, 21:58
Samsung PC Studio >>KLIK<<
 #98286  autor: Pietrucha
 24 sie 2006, 22:01
Niom a jak go skonfigurować. Po wgraniu sterowników blutootha, wybrać w tym programie połączenie przez niego??

Pietrucha

 #98302  autor: Neutrine Ray
 24 sie 2006, 22:17
Tak, wybierasz jako sciezke polaczenia Bluetootha. Zainstaluj lepiej MobileEdit lub CellPhoneManager. Dostepne na www.samsung-mobile.pl

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga
 #98308  autor: Pietrucha
 24 sie 2006, 22:23
Panowie bardoz bym prosił o szczeółowe linki:PP Albo wskazówki w zakładkach<LoL> Dzięki

Pietrucha

 #98310  autor: tomico
 24 sie 2006, 22:25
Wpisz na www.google.pl, mobiledit! ściągnij go sobie, według mnie to najprostszy program do samsungów.(nie podaje linków bo znowu zostane posądzony o pirackie linki, ale możesz sobie sam to znaleźć w necie, ten program jest darmowy).
 #98776  autor: Pietrucha
 26 sie 2006, 10:07
A Panowie a jakiś programik po polsku:) Jakieś propozycje??:>
Czy ktoś już podłączył Ten model Samsunga z kompem??:D

Pietrucha

 #116008  autor: deter
 22 paź 2006, 14:10
tomico pisze:mobiledit! ściągnij go sobie
po kake się odzywasz jak mobiledit nie obsługuje x680 jak nie masz pewności to nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!!!!!!
Pietrucha pisze:A Panowie a jakiś programik po polsku:)
orginalny Samsung PC Studio ma wsobie http://samsung-mobile.pl/ był tam opis jak zmienić w rejestrze
Przemek pisze:Czy ktoś już podłączył Ten model Samsunga z kompem??:D
tak udało mi się przez bT i przy użyciu bluesolei

 #122370  autor: obe
 09 lis 2006, 18:24
A ja mam dodatkowe pytanmko do temau:

mam X680 kupiony m.in. dla EDGE'a, wkladam karte SimDATA, mam zainstalowany PC Studio II, moge sobie wgrywac pliki czy zmieniac kontakty, ale jak skonfigurowalem (w jakis tajemniczy sposob) aby telefon dzialal jak modem to mimoze ze jest jakies polaczenie nie moge otworzyc zadnej stronki, na pierwsze wrazenie mysle ze to jakis problem z DNS, ze nie ustawiaja sie automatycznie, czy moze ktos napisac jak krok po kroku uzyskal takie placzenie?
Dodam ze do komunikacji uzylem polaczenia "BT Serial Port" na COM6 z wył. bezpiecznym połeniem, oraz kreatora Sieci z pakiety PC Studio, tam zmienilem APN i ustawilem na sztywno IP (212.2.96.16) co zrobilem zle ze nie dziala? :(

byloby super gdyby ktos zrobil jakis mini HowTo ze screenami :D

 #122488  autor: Kaczy
 10 lis 2006, 00:49
Po 1.:

sprawdź jakie masz włączone usługi na karcie (polecenie *101#)- jeśli nie masz aktywnego GPRS`u to wpisz *101*11*02#.
Później prześlij sobie ustawienia do telefonu (Internet GPRS z tej strony- wybierz odpowiedni telefon).

Później najlepiej utworzyć nowe połączenie telefoniczne. Panel sterowonia, Połączenia sieciowe, Utwórz nowe połączenie, Połącz z Internetem, Konfiguruj moje połączenie ręcznie, połącz używając modemu.
Teraz musisz wybrać odpowiedni modem- czyli zaznaczyć port, przez który chcesz sie łączyć.

Następnie wpisujesz nazwę (np. Net), później nr tel. *99#, nazwa użytkownika: Internet, hasło puste.
I to na tyle :)

...::: Made for loneliness :::...