DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #135558  autor: drygi
 23 gru 2006, 21:52
dzis kupiłem ten telefon i ma simlocka ery wsadzam taka karte i wyskakuje mi "blokada karty podaj kod" a tego kodu nie ma możnja coś z tym zrobić żeby się nie fatygować do serwisu????
pozdrawiam

 #135560  autor: tomico
 23 gru 2006, 21:57
Nie można, musisz od sprzedającego się dowiedzieć jaki był kod na inną kartę sim. Ewentualnie wgranie nowego menu powinno pomóc.

 #135738  autor: Neutrine Ray
 24 gru 2006, 03:59
tomico pisze:Nie można, musisz od sprzedającego się dowiedzieć jaki był kod na inną kartę sim. Ewentualnie wgranie nowego menu powinno pomóc.
Nie koniecznie sa inne sposoby.

1. Zakup kabla serwisowego i uzycie TST SWIFT Unlockera.

2. 1. Wyłącz telefon i włóż kartę SIM innego operatora(nie tego operatora, którego karty działają).
2. Jak wyskoczy napis, że zła karta to wklep *#9998*3323# i jak wyskoczy napis do wciśnij exit(prawym softkeyem). Wybierz malloc fail. Twój telefon się zrestartuje i uruchomi z włożoną kartą SIM, która przedtem nie chciała działać.
3. Wyświetli się nazwa operatora, którego kartę SIM włożyłeś.
4. Wpisz *0141# i wciśnij zieloną słuchawkę. Powinien się pojawić napis, że Twój telefon został spersonalizowany.
5. Wyłącz telefon i włącz(nie zmieniaj karty SIM, niech zostanie ta, którą włozyłeś w pierwszym punkcie).
6. Włącz telefon i jak zapyta o kod podaj osiem zer(00000000).

Opis był sprawdzany przez wielu userów, jednak ja nie sprawdzałem i nie ponoszę odpowiedzialności za ew. szkody(choć nie powinno być żadnych).

PS. Po wykonaniu 1 i 2 punktu można korzystać z karty innego operatora, jednakże gdy wykona się WSZYSTKIE punkty to simlock jest ściągnięty na stałe.


&2 by pawel_d from www.samsung-mobile.pl

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga