DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii X oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #100273  autor: runda
 30 sie 2006, 11:30
witam,

mam problem z x700, w momencie kiedy prowadze rozmowe telefoniczną , słyszę odbicie swojego głosu . Obojętnie gdzie dzwonie i gdzie ktoś sie znajduje. Myśle nawet o zmianie telefonu . Czy może to jest jakas wada? A może da się to jakość wyeliminować.

Edit: Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów//Przemek
Ostatnio zmieniony 30 sie 2006, 13:45 przez runda, łącznie zmieniany 1 raz.

 #100275  autor: user_delete1
 30 sie 2006, 11:36
Prawde mówiąc ja też to mam , i jest to w różnych teleofnach, ale wszystkie mam w Plusie wiec to może wina sieci

 #100285  autor: Rydels
 30 sie 2006, 12:11
Polecam zamiane na SE K/D 750i.
Bedziesz mail to wszystko co w X700 plus lepszy aparat (2mpx+autofokus+tryb makro).
Dziwi mne tylko fat ,ze w ankieie zamiesciles SE 750i werji D, ktory jest produkowany TYLKO dla Ery, a aktywacje wedlug panelu masz w Pluse i Orange'u.

http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
http://www.gsmarena.com/

 #100319  autor: Przemek
 30 sie 2006, 13:41
Jeśli chcezs żeby ktoś Ci poradził jakieś telefony, które możesz wybrać zamiast za X700 to proszę założyć odpowiedni wątek w dziale 'Jaki telefon wybrać'.

 #104171  autor: uśmiechnięty
 10 wrz 2006, 00:11
Nie jestem pewien czy to o to chodzi, ale spróbuj wejść w:

Menu ==> Ustawienia ==> Ustawienia telefonu ==> Dodatkowe ==> Auto-powtarzanie
(Jeżeli masz to zaznaczone, to odznacz to i zapisz zmiany). Może zadziała?
 #104237  autor: przemek910
 10 wrz 2006, 10:00
runda pisze:witam,

mam problem z x700, w momencie kiedy prowadze rozmowe telefoniczną , słyszę odbicie swojego głosu . Obojętnie gdzie dzwonie i gdzie ktoś sie znajduje. Myśle nawet o zmianie telefonu . Czy może to jest jakas wada? A może da się to jakość wyeliminować.

Edit: Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów//Przemek
To jest wina sieci, nie telefonu.
Nie jestem pewien czy to o to chodzi, ale spróbuj wejść w:

Menu ==> Ustawienia ==> Ustawienia telefonu ==> Dodatkowe ==> Auto-powtarzanie
(Jeżeli masz to zaznaczone, to odznacz to i zapisz zmiany). Może zadziała?
:smt005

Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego tak jest to spytaj się np. D@ria on się na tym zna.