DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #202988  autor: Kuba_3
 16 lip 2007, 17:11
Witam!

Planuję zakupić ten telfon i w związku z tym mam do jego posiadaczy (lub innych osob zaznajomionych z tematem) kilka pytań:

1. Jaka jest jakość mp3 z głośnika? Czytałem opinie że gra bardzo cicho.
2. Czy słuchawki w zestawie są dobrej jakości?
3. Czy klawiatura jest wygodna? Osobiście piszę sporo sms, więc jestem ciekaw czy robi się to komfortowo.
4. Czy można zoomować zrobione zdjęcia?
5. Czy można zminimalizować odwarzacz MP3 i np. pisać SMS?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

 #203433  autor: DARKOM
 17 lip 2007, 20:36
miałem D 900 przez tydzień czasu i powiem jedno oprócz ładnego wyglądu to kibel totalny,bateria to porażka,fotki.....k 750 z 2mpx robi lepsze,dzwięki faktycznie dość ciche,słuchawki są nawet nawet,klawiatura ok,

siemka witam wszystkich komórko maniaków.

 #203447  autor: ywis
 17 lip 2007, 21:11
Kuba_3 pisze:1. Jaka jest jakość mp3 z głośnika? Czytałem opinie że gra bardzo cicho.
Gra głośno, jak dla mnie bardzo głośno jak na możliwości tak małego telefonu.
Kuba_3 pisze:2. Czy słuchawki w zestawie są dobrej jakości?
Mogą być, aczkolwiek jeśli chcesz używać telefonu do słuchania mp3, to niestety Ci nie wystarczą.
Kuba_3 pisze:3. Czy klawiatura jest wygodna? Osobiście piszę sporo sms, więc jestem ciekaw czy robi się to komfortowo.
Kwestia przyzwyczajenia ;)
Kuba_3 pisze:4. Czy można zoomować zrobione zdjęcia?
Tak.
Kuba_3 pisze:5. Czy można zminimalizować odwarzacz MP3 i np. pisać SMS?
Tak.

 #203571  autor: D_a_r_o
 18 lip 2007, 10:38
DARKOM sam jesteś kibel. A telefon jest spoko sms-y piszę się dobrze ale dopiero jak przyzwyczaisz się do klawiatury bo na początku nie jest za wesoło. Mp3 z głośnika słychać czysto i ładnie ale nie bardzo głośno bo ma tylko jeden głośnik ten co do rozmowy, co do słuchawek można słuchać muzyki ale nie jest to za wygodne bo wisi tam ten pilot do rozmów ale na allegro można kupić fajne słuchawki za 8 zł. Aparat ma świetny i niech nie mówią że SE K750i robi leprze bo pewnie nie mieli nigdy obu tych telefonów w ręce, w D900 ze zdjęciami można zrobić wszystko obracać, powiększać, zmieniać kolory, wklejać obrazki co tylko chcesz.