DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #201774  autor: ywis
 12 lip 2007, 21:33
Kto mi powie jak to wyłączyć, bo non stop się świeci ikonka...

 #201781  autor: przemek910
 12 lip 2007, 21:49
Co Ci ikonka przeszkadza? Ona sygnalizuje, że jesteś w zasięgu EDGE. Toż to chyba lepiej niż GPRS...

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #201787  autor: PingNoMore
 12 lip 2007, 21:58
Ta ikonka oznacza, że jest w zasięgu EDGE. Jeżeli chcesz ją wyłączyć spróbuj tego kodu: *#4777*8665# -> Attache Mode Setting -> Polacz recznie

 #201789  autor: Prometo
 12 lip 2007, 21:59
kin pisze:Co Ci ikonka przeszkadza? Ona sygnalizuje, że jesteś w zasięgu EDGE. Toż to chyba lepiej niż GPRS...
kin, u mnie pojawia sie tylko jak się połączę z internetem.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #201790  autor: przemek910
 12 lip 2007, 22:00
Prometo pisze:kin napisał/a:
Co Ci ikonka przeszkadza? Ona sygnalizuje, że jesteś w zasięgu EDGE. Toż to chyba lepiej niż GPRS...



kin, u mnie pojawia sie tylko jak się połączę z internetem.
poza tematem:
daj sobie w ustawieniach na "zawsze online" i powinna być cały czas...

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #201990  autor: ywis
 13 lip 2007, 12:48
kin pisze:daj sobie w ustawieniach na "zawsze online" i powinna być cały czas...
Szukałem po ustawieniach i nigdzie tego nie widziałem, aby można to było gdzieś tam wyłączyć, w ogóle nie znalazłem... :)

[ Dodano: 2007-07-13, 13:04 ]
kin pisze:Ona sygnalizuje, że jesteś w zasięgu EDGE.
Co w związku z tym? jak mogę z tego skorzystać?
PingNoMore pisze:Jeżeli chcesz ją wyłączyć spróbuj tego kodu: *#4777*8665# -> Attache Mode Setting -> Polacz recznie
Jak to wyłącze, to później będzie mi się to samo załączać wtedy kiedy trzeba będzie (kiedy będzie w zasięgu sieci, czy jak)...

 #201999  autor: przemek910
 13 lip 2007, 13:11
ywis pisze:kin napisał/a:
Ona sygnalizuje, że jesteś w zasięgu EDGE.



Co w związku z tym? jak mogę z tego skorzystać?
to jest szybszy dostęp do Internetu w teklefonie...
ywis pisze:kin napisał/a:
daj sobie w ustawieniach na "zawsze online" i powinna być cały czas...



Szukałem po ustawieniach i nigdzie tego nie widziałem, aby można to było gdzieś tam wyłączyć, w ogóle nie znalazłem...
to było do promento :P

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #202003  autor: JacekS
 13 lip 2007, 13:17
Edge oznacza wiekszosc predkosc przy korzystaniu z internetu w telefonie, oraz gdy uzywasz telefonu jako modemu do komputera.

 #202006  autor: ywis
 13 lip 2007, 13:21
Wszystko ok, ale jak można to wykorzystać mi powiedzcie?

 #202034  autor: przemek910
 13 lip 2007, 13:53
ywis pisze:Wszystko ok, ale jak można to wykorzystać mi powiedzcie?
Np. będziesz miał szybszy transfer używając Opery Mini. Szybciej strony się będąładowały. Lub jak użyjesz telefonu jako modemu - przy usłudze Orange Free, iPlus bądź BlueConnect.

EDGE jest o wiele szybszy niż stary popularny GPRS...

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #202040  autor: PingNoMore
 13 lip 2007, 13:59
Jak to wyłącze, to później będzie mi się to samo załączać wtedy kiedy trzeba będzie (kiedy będzie w zasięgu sieci, czy jak)...
Ikona EDGE będzie się pojawiała podczas połączenia z WAP. Litera E oznacza, że jesteś w zasięgu EDGE, a G kiedy będziesz w zasięgu GPRS. Po wpisaniu podanego przeze mnie kodu trzeba będzie włączyć i wyłączyć telefon.

 #207888  autor: Neutrine Ray
 30 lip 2007, 00:20
Zastosowanie ustawienia podanego przez PingNoMore, nie ma wplywu na dzialanie uslugi, to tylko zmiana kosmetyczna, telefon dalej bedzie w zasiegu EDGE i bedzieszmogl swobodnie z niego korzytac.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga