DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1011349  autor: deco1985
 06 wrz 2018, 11:32
Witam, czy z siecią Orange jest szansa jakichś negocjacji przy przedłużaniu umowy na tel. stacjonarny? W przypadku np. negocjowania z CANAL+ pisanie wypowiedzenia i negocjowanie jest warte zachodu bo zawsze dzięki temu można obniżyć o kilkanaście złotych rachunek. Czy w przypadku Orange jest taka opcja?
 #1067167  autor: kpc211
 09 mar 2019, 13:47
Raczej nic nie wynegocjujesz, co najwyżej możesz wybrać jak najtańszą ofertę z tych, co mają lub zawiesić telefon (za co też jest abonament, ale mniejszy).

Ostatnio interesowałem się tematem i wyszło, że Orange wychodził i tak od innych operatorów, nawet zmigrowałem telefon stacjonarny z Netii do Orange.

Zakładam, że utrzymujesz łącze stacjonarne dla internetu.

Bo jak chodzi ci tylko o telefon stacjonarny, to można jeszcze uciec (zachowując numer telefonu) do VoIP-a albo do operatora komórkowego, który udostępnia łącze stacjonarne po sieci mobilnej.