DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #852253  autor: Sroczka
 21 lut 2016, 20:35
Witam.
Potrzebuje rady mam czas do sierpnia ale już zaczynam się rozglądając bo nie lubię szybko podejmować decyzji.Mam internet(kończy się umowa ) Power LTE z plus 15 GB (prędkość 5-10MB max w LTE i w hps czy jakoś tak ) Bardzo mało a w domu mam stacjonarny ale 4-6 mb Multimedia co często zrywa a instalacja z 1997-1998 roku więcej nie pójdzie na prędkości ale to jest dzielone na 4 Komputery i 2 telefony bardzo mała prędkość ..się w tedy robi.Z multimedi ja nie płace tylko teściu a w okolicy niema nić innego co by dawało większa prędkość jedynie radiówki z Plusa bo Inny operator u mnie niema zasięgu Pleya robić coś bo jest ale to max 2 mb prędkość i bez LTE.Moje pytanie czy opłaca się brać znów plusa 50Gb czy szukać heppy deys co dają 2 x pojemności w GB albo więcej czy coś innego internet potrzebuje tylko do laptopa bo inne uradzania mogę podpiąć do stacjonarnego.Głownie chodzi mi o prędkość i stabilność połączenia bo nieraz dużo się ściąga ze steam czy też potrzebna prędkość do buforowania filmów.Urządzenie mam na USB z Plusa
 #852998  autor: Sroczka
 26 lut 2016, 11:58
Witam Ponownie
Mam pytanie od plusa dostałem ofertę 40 Gb Za 59.99 i LTE bez limitu do 5MB/S po wykorzystaniu pakietu podstawowego (Tak mówili ) Taryfa Ja+Interent LTE Z modem plus do tego Pakiet Ekstra Telewizja za 1 zł (PAKIET SMART DOM)miesięcznie przez 24 miesiące z +8 kanałów i 12 kanałów radia Opłaca się to brać czy są jakieś kruczki z ta umowa u mnie tylko PLUS działa inny operator niestety nie a modem planuje brać HUAWEI b315 opłaca się to brać czy nie bardzo jak sadzicie? Zeby nie było jaj tak jak Power LTE ze limity z LTE sa Proszę o szybka Odpowiedz
 #853173  autor: andrzejgolota
 27 lut 2016, 10:26
@Sroczka
Troche chaotycznie piszesz więc dopytam.
1. Posiadasz już sprzęt do internetu mobilnego np. modem? Czy to urządzenie obsługuje lte czy tylko 3g?
2. Jesteś równiez w zasięgu lte plusa czy tylko w zasięgu 3g?
3. Te dodatkowe kanały w ramach pakietu extra są nadawane przez mux3. Jesteś w jego zasięgu?