DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #709162  autor: darkangel
 09 kwie 2014, 17:44
Przed chwilką do mojej babci, dzwoniła konsultantka mówiąc że może zaproponować abonament na telefon stacjonarny w wysokości 25zł, gdzie jest bodajrze 4h na stacjonarne i 1na komórkowe.

Jako że nie słyszałem o tak dobrej ofercie, postanowiłem by Pani konsultantka zadzwoniła jutro czy pojutrze z tą ofertą.

Wygląda mi to na jakąś ścieme i firme podszywającą się.
Ktoś coś kojarzy?

Umowe w netii mam na czas nie określony więc nawet jakbym zmienił operatora na innego to nie powinno być żadnej kary.

 #709170  autor: Sig
 09 kwie 2014, 18:07
Jak rozumiem chodzi o ofertę na linii Orange (WLR?). Też mi się to nie podoba. Chyba obecna najniższa oferta w Netii jest za 35 zł, a nie ma tak dobrych parametrów. Kiedyś za 30 zł była chyba zupełnie "goła".
Chyba, że babcia to sieć własna Netii, to kto tam wie...
Sam rodzicom przy przedłużeniu, na linii Orange, wybrałem 200 minut na komórki lub stacjonarne za 40 zł.Zawsze mi się wydawało, że alternatywni zarabiają przy telefonie ponad opłatę za utrzymanie łącza, czyli 30 zł. Tu by wychodziło 25... Nie sądzę.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #709197  autor: pakierhakierxd
 09 kwie 2014, 19:50
Też myślę ze to ściema.

Pozdrawiam :)

 #709221  autor: darkangel
 09 kwie 2014, 21:21
Już wszystko wiem, dzwoniłem do Netii w celu wyjaśnienia oco kaman.
Dowiedziałem się że to jest firma PTS SA. czyli Polska Telefonia Stacjonarna i naciąga ona tak klientów.
Większość osób ma umowe czasową z dotychczasowym operatorem i przez to dostaje kare umowną.

Pozatym 25zł jest na bodajrze 2-3 miesiące a potem chyba z 50zł oczym też nie zostałem poinformowany.
Przeglądałem też cennik i tam jest 15gr za inicjacje połączenia i pewnie jeszcze jakieś ukryte opłaty też się znajdą.

Jednym słowem firma przechwyciła dane (ponieważ znali imie i nazwisko właściciela linii).
I zbija interes na naciąganiu klientów.