DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #26439  autor: PiotrG-dz
 21 paź 2005, 22:01
Ja czekam z niecierpliwością kiedy w moim mieście ruszy ta usługa ,a jestem w zasiegu 2 kablówek.Moze w przyszłym roku coś się u mnie ruszy.Dlatego pytam się was czy korzystacie z tej usługi ,oraz ile płacicie za abonament i co on oferuje???

 #26445  autor: Klusek
 21 paź 2005, 22:13
Osobiście z tego nie korzystam, ale w moim mieście wygląda to tak. Telefonia w mojej kablówce dostępna jest już od zamierzchłych czasów :)

Obrazek
Obrazek

 #26821  autor: Sokół
 23 paź 2005, 16:17
W mojej kablówce wygląda to tak: http://moya.toya.net.pl/site_toyatel.ph ... dd401&vi=1
Zastanawiałem się nad tym, ale na razie nie ma możliwośc posiadania własnego numeru dostępnego z sieci zewn., tak więc ja mógłbym dzwonić na cały świat ale do mnie mogliby zadzwonić tylko ludzie posiadający tel w Toya.
Pozatym każdy w domu ma już komórkę i po zrezygnowaniu z TP jakoś nie odczuliśmy większej różnicy, więc chyba nie ma sensu powracać do tel stacjonarnej.