DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1252  autor: Irek
 27 lut 2005, 20:07
Zastanawiam się nad zmianą opertora! Wybirę chyba Netie! Tylko nie mam zielonego pojęcia o ich ofercie! Wiem, że najlepiej jest wejść na ich stronę, ale wolę wasze opinie, jako specjalistów! :)
 #1264  autor: Sirmark
 27 lut 2005, 22:01
jesito pisze:Zastanawiam się nad zmianą opertora! Wybirę chyba Netie! Tylko nie mam zielonego pojęcia o ich ofercie! Wiem, że najlepiej jest wejść na ich stronę, ale wolę wasze opinie, jako specjalistów! :)
a sprawdziles czy Netia jest w ogole w twojej okolicy?

poza tym jesli chodzi o wstepne informacje to troche ciezko wszystko pisac..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1353  autor: Irek
 03 mar 2005, 12:37
tak jest w mojej okolicy bo jakieś parę lat temu ciągneli kable koło mnie

 #2943  autor: Piotr
 08 kwie 2005, 19:42
Jeżeli to nie tajemnica to czy mógł bym się dowiedzieć głównie do czego wykorzystujesz telefonie stacjonarną? Tj. dzwonienie & internet czy też samo dzwonienie?

Pozdrawiam

 #3377  autor: xlord
 12 kwie 2005, 20:42
Z Netii korzystam w firmie jako operatora polaczen miedzymiastowych i do sieci komorkowych (lokalne TPSA, miedzynarodowe mam pod trzy numery ze specjalna znizka) od dwoch lat. Przechodzac do Netii rachunki spadlu o 1/3, a obecnie sa juz na poziomie 1/3 rachunkow sprzed dwoch lat w TPSA. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze i w TPSA ceny spadly. W kazdym razie chyba jednak Netia oferuje troszke lepsze warunki. Nie wiem oczywiscie jak to jest kiedy ma sie numer w Netii i korzysta z polaczen lokalnych glownie, bo moje ostatnie informacje pochodza sprzed 3 lat, kiedy kumpel mial tel stacjonarny w Netii i placil za abo i rozmowy lokalne plus internet o jakies 15% taniej.
Najlepiej chyba wziac sobie w reke cenniki i porownac.

Pozdrawiam

 #3423  autor: Piotr
 13 kwie 2005, 12:30
xlord pisze:Najlepiej chyba wziac sobie w reke cenniki i porownac.
Co racja to racja. Odsyłam wszystkich zainteresowanych do strony http://www.netia.pl/?dz=112

Po za tym spoglądając na ofertę ADSL Netia bije TPSA na łeb i na szyję. Potrafiła zaoferować usługę na naprawdę konkurencyjnych warunkach bez limitów itp.

PS. Przeglądając baczniej ofertę Netii w kwestii internetu stwierdziłem, że robiąc "przesiadkę" z TPSA może w ciągu roku był z odbre kilkadziesiąt złotych do przodu, które drogą nie chodzą :wink:

Pozdrawiam.

 #3488  autor: xlord
 13 kwie 2005, 21:28
Przed jedna rzecza musze Was przestrzec, a moze raczej uczulic. Tzw. opiekunowie w Netii maja tendencje do szybkiego znikania, wiec trudno jest mowic o opiekunie, ktory rzeczywiscie zna "Twoja" sprawe i za kazdym razem trzeba cala historie korzystania z sieci opowiadac od nowa. Proponuje nagrywanie kolejnych rozmow na magnetofon i odtwarzanie przy kolejnych telekonferencjach z biurem obslugi. W TPSA zdarzylo mi sie to raz , ale to byla wyjatkowa sytuacja, bo facet odszedl na lono Abrahama.

ps. oczywiscie moje doswiadczenia dotycza spraw firmowych, bo w domu to ja dawno kabel odcialem.

Pozdrawiam

 #3518  autor: Piotr
 14 kwie 2005, 11:28
xlord pisze:ps. oczywiscie moje doswiadczenia dotycza spraw firmowych, bo w domu to ja dawno kabel odcialem.
Komora zastąpiła telefon stacjonarny :D

 #3528  autor: xlord
 14 kwie 2005, 13:46
Piotr pisze: Komora zastąpiła telefon stacjonarny :D
Otoz to. W robocie wisze na kablu i to wystarczy. W domu lubie swobode.

Pozdrawiam

 #3771  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 17:33
Wolność Tomku w swoim domku jak to powiedział jeden polski wierszokleta :D