DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #32  autor: Dragon
 05 sty 2005, 18:43
Aktualnie jestem w TP korzystam z taryfy standardowej, chcialbym jakos obnizyc swoje rachunki, wydzwaniam jakies 80 jednostek lokalnych w miesiacu i ok10 komorkowych, co polecacie zeby obnizyc rachunki (zmiana operatora, taryfy itp.) z interentu nie korzystam przez lacze telefoniczne

 #33  autor: Irek
 05 sty 2005, 18:47
Odpwiedź jest całkiem prosta zamiast korzystać bezsensownie z telefonu stacjonarnego kup sobie komórke!

 #34  autor: Dragon
 05 sty 2005, 18:52
mam komorke, przydalby sie jednak domowy na "pogaduchy" :P

 #35  autor: WitekT
 05 sty 2005, 18:55
Abonament Oszczędny w TP SA i Dobre Wieczory i Weekendy z Tele2?
 #50  autor: radeczko
 06 sty 2005, 12:05
WitekT pisze:Abonament Oszczędny w TP SA i Dobre Wieczory i Weekendy z Tele2?
Można mieszać abonament oszczędny z Tele 2? W TPSA powiedziano mi że tylko ze standardowym. Jak jest naprawde? Pozdrawiam.
 #51  autor: WitekT
 06 sty 2005, 12:14
radeczko pisze:Można mieszać abonament oszczędny z Tele 2? W TPSA powiedziano mi że tylko ze standardowym. Jak jest naprawde? Pozdrawiam.
Na pewno nie można w Socjalnym, w każdym innym nie powinno być problemów.
 #53  autor: radeczko
 06 sty 2005, 13:55
Pomyliłem socjalny z oszczędnym :)

Wygląda na to że od lutego zmieniam na "oszczędny + Tele2" to chyba sensowne rozwiązanie.

....zaraz zaraz na stronie tepsy nei widzę czegos takiego jak "oszczędny"

http://www.tp.pl/dom/telefon_domowy/lin ... /index.php

... może juz nie ma takiego abonamentu...

 #54  autor: WitekT
 06 sty 2005, 14:05
Swego czasu zmieniono nazwę Oszczędnego na Socjalny, wyłączając przy okazji możliwość wyboru operatora alternatywnego. Jednak Ci, którzy przed tą zmianą mieli Oszczędny, dalej go mają w pełnej formie.

Podsumowując - Tele2 można dodać do każdego abonamentu TP oprócz Socjalnego.

 #757  autor: art
 05 lut 2005, 12:07
W TPSA mam abonament standardowy nie zmieniany juz od wielu lat i cos tak mi sie wydaje ze najlepiej nie ruszac tego wcale... te nowe taryfy to straszna mieszanka... sporo takich marketingowych trikow... niby sekundowe naliczanie ale jednak 20 groszy na wstepie za poalczenie niby zamiast 30kilku groszy za impuls (3minuty) jedyne 10groszyzczyms ale za 1 minute... jak dla mnie wychodzi tak czy siak na jedno... co do tych darmowych weekendow i tego typu ofert to owszem pewnie to sie oplaca ale to zalezy glownie od tego jak uzywamy naszego telefonu domowego... ja np zalatwiam w tygodniu duzo spraw bo dzwonie do bankow, instytucji itd a te w weekendy nie pracuja wiec na nic byly by mi te weekendy czy darmowe/tanie wieczory... po doglebnej analizie wyszlo mi ze placilbym wyzszy rachunek niz ten ktory teraz place... trzeba poprostu zastanowic sie troche gdzie sie dzwoni, ile rozmawia, jednym slowem trzeba zidentyfikowac swoje faktyczne potrzeby i wtedy wybrac jedna z taryf ktore najbardziej nam beda odpowiadac... to ze komus z nas oplaca sie miec darmowe weekendy i sekundowe naliczanie i ze dzieki temu ma nizsze rachunki wcale nie oznacza ze mi tez sie to oplaca... nalezy o tym pamietac!

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #766  autor: Sirmark
 05 lut 2005, 16:27
art pisze:W TPSA mam abonament standardowy nie zmieniany juz od wielu lat i cos tak mi sie wydaje ze najlepiej nie ruszac tego wcale... te nowe taryfy to straszna mieszanka... sporo takich marketingowych trikow... niby sekundowe naliczanie ale jednak 20 groszy na wstepie za poalczenie niby zamiast 30kilku groszy za impuls (3minuty) jedyne 10groszyzczyms ale za 1 minute... jak dla mnie wychodzi tak czy siak na jedno...
no abonament standardowy w TPSA to jest cos co mnie wkurza...
bo z telefonu korzystam bardzo malo a rachunki mam miedzy 60-80 pln
w zaleznosci.. i nie bardzo jest co z tym zrobic.. :-(
bo numer wlasciwie jest tylko dla tych ktorzy dzwonia do mnie..
a ja raczej sporadycznie wykonuje polazcenia.

Czekam czy moze w koncu operator komorkowy zaoferuje mi w opcji taki
stacjonarny numer w okreslonej strefie numeracyjnej, ktory bedzie przekierowaniem na moja komorke.. cos na zasadzie Tlenofonu
ze kupujesz sobie numer i polaczenia z niego sa odbierane na komputerze..
Jesli operator mi zaoferuje cos takiego to obecuje bardzo szybko pozbyc sie TPSA..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew