DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #26553  autor: WitekT
 22 paź 2005, 15:35
Piotr pisze:
WitekT pisze:I jeszcze się obraź. :P
Jeżeli tak bardzo tego pragniesz :wink: :D
Tak - o niczymm innym nie marze i śni mi się to wogóle po nocach. Sadysta ze mnie straszny. ;)
Piotr pisze:
WitekT pisze:Mówię tylko, że czasem zjeżdżasz z danego tematu na osobę i tyle. :)
Przepraszam. Posypuje swoją głowę popiołem a swoje ciało odziewam w pokutny worek.
Nie masz za co przepraszać. Gadasz trzeźwo i rozsądnie, jesteś dobrym obserwatorem, tylko czasem schodzisz z tematu na osobę. Jak to poprawisz, to będziesz normalnie wzorem. :)

 #26561  autor: Piotr
 22 paź 2005, 15:58
Witku wiem i rozumiem, że dałem centralnie pupy. Za swoje grzechy żałuję. Obiecuje rychłą poprawę :wink: :D 8)

Pozdrawiam.

 #26562  autor: WitekT
 22 paź 2005, 16:00
No, takiej odpowiedzi oczekiwałem od początku. :)

 #26567  autor: Piotr
 22 paź 2005, 16:04
He he he no to teraz chyba jesteśmy kwita :wink: 8)