DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #702281  autor: bgolab
 04 mar 2014, 12:19
Witam,
Kiedy umowa na Neostradę przedłuża się o nowe 6 mies (taki trik w umowie zamiast na czas nieokreślony) wysyłają mi fakturę zawyżoną o ok. 20zł. Pół roku temu złożyłem reklamację i ją oczywiście uznano. Teraz mam znowu to samo - zawyżona faktura.

Nie wiem jak ich zmusić do uczciwego wystawiania faktur poza oczywiście zmianą operatora.

Nie wiem czy ja jestem pechowy czy tez jest to strategia firmy.

Bogdan

 #702282  autor: Sig
 04 mar 2014, 12:29
Kiedy wy się ludzie ogarniecie...
Wpada taki jeden, pisze o zawyżonej fakturze, ale skanu/zdjęcia nie da (z usuniętymi danymi), ani nawet nie napisze ile wynosi która pozycja i jak ma się to do płaconych wcześniej faktur.
Po co. Lepiej rzucić sobie postem bez sensu...

PS Bez urazy. Po prostu to jest nader częste, gdy ludzie piszą o czymś, co jest dla nich oczywiste, a cała reszta użytkowników ma zgadywać. Konkretnie która pozycja ile wynosi i ile wynosiła wcześniej. To są jakieś infromacje.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #702284  autor: bgolab
 04 mar 2014, 12:35
@nudziarz

Pytanie było o to czy innym ludziom zawyża się również faktury za Neostrade w Orange.
Opłata jest zryczałtowana więc podając informację, że faktura jest o ok. 20 zł wyższa chyba wyczerpałem temat.

Nie wiem w czym pomogło by zeskanowanie faktury.

Jeśli chodziło o to by wykazać swoją wyższość intelektualną to być może się to udało.

 #702287  autor: orson_dzi
 04 mar 2014, 12:43
bgolab pisze:Jeśli chodziło o to by wykazać swoją wyższość intelektualną to być może się to udało.
Się udało.

Też mogę napisać, że T-Mobile wystawiło mi zawyżoną fakturę o 20 zł, a wróżbita Maciej ma mi zgadnąć dlaczego. A faktura zawyżona nie była, bo te 20 zł, to były połączenia międzynarodowe + SMS-y specjalne. Ale nikt tego nie zgadnie póki nie dostaniesz szczegółów faktury.

Musisz napisać co konkretnie masz na fakturze. Jaka kwota i za co. Wszystko jest zawsze opisane.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #702288  autor: bgolab
 04 mar 2014, 12:47
Neostrada to nazwa usługi dostępu do Internetu. Przepraszam, że nie nie wyjaśniłem.

Marzec (zawyżona faktura):
dostęp do Internetu 6Mb+usługa tv marzec 2014 1 73,09 89,90
- w tym opłata za Internet 74,61 zł z VAT
Razem 73,09 89,90

Luty (oczekiwana faktura):
Dostęp do Internetu 6Mb+usługa tv- promocja MEGA Telewizja (6 mies.)
luty 2014 1 56,90 69,99
- w tym opłata za Internet 54,55 zł z VAT
Razem 56,90 69,99

[ Dodano: 2014-03-04, 12:48 ]
Jak widać bez powodu po przedłużeniu umowy o 6 miesiecy zawyżono fakturę.
Ten sam problem miałem 6 mies temu

[ Dodano: 2014-03-04, 12:52 ]
6 mies temu powiedziano, że to pomyłka i się nigdy nie powtórzy.

 #702309  autor: zoltan666
 04 mar 2014, 15:00
Na zawyżonej fakturze brak "promocja MEGA Telewizja (6 mies.)", czyli policzyli ci cenę poza promocja.