DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

 #38122  autor: daniel
 27 gru 2005, 19:24
Ja z myszek miale A4Tech, Logitech i Creative, i kazda dobrze wspominam... Creativa mam do tej pory juz rok...

Lights are blinding my eyes...

 #38125  autor: Klusek
 27 gru 2005, 19:26
A może warto się zastanowić czy to nie jest przypadkiem wina komputera skoro dwie nowe myszki nie działają?

Obrazek
Obrazek

 #38131  autor: piotrz
 27 gru 2005, 19:38
ja też mam a4 tech i jest bardzo fajna.
co do tego "hama" to mam tej firmy bt i też się jeszcze nie zepsuło :-D

 #38133  autor: Vin
 27 gru 2005, 19:42
Te niektóre no namy sa spoko :)
ja mam discmana jakiegoś takiego za 90 zł i się trzyma skubany :)
Shila - a może to coś z ustwaieniami myszy w kompie. może masz jakieś ustawienia na dany typ myszy- czasami takie są

 #38220  autor: Shila
 27 gru 2005, 22:33
Poszlam do sklepu komputerowego.. zeby mi gosc sprawdzil czy jemu ta mysz dziala.. - co sie okazalo? Działa!

Powiedzial ze mozliwe ze mi nie dziala bo mam za starego kompa [7lat] no i ja mam taka przejsciowke do ps/2, w ktorą co prawda wchodzi wtyczka, ale dosc ciezko, bo jest mala roznica z bolcami, w starej myszce mam okragle a tu sa dwa prostokatne.

Choc moze to i nie to.. jak sie gosc zapytal czemu nie podlanczam pod usb.. a ja mu odpowiedzialam ze nie mam usb, to sie popatrzyl krzywo.. troche sie wkurzylam bo kurcze ludzie mysla ze kompy zmienia sie co rok? Ja mam swoj juz 7 lat i nie narzekam w sumie..

A chcialam tylko myszke zmienic.. no coz, polezy sobie, moze w nowym roku kupie komputer o ile dostane kredyt studencki.

A co do przejsciowki.. tak mysle zeby sie przejsc zapytac czy sa do kupienia takowe przejsciowki..

Teraz co kupilam ta druga myszke (tym razem optyczna), to w ogole ona nie swieci.. Lapie czasami prad, wiec moze faktycznie to od przejscia zalezy..

Dzieki wszystkim za pomoc :)

Telepolis.pl

 #38226  autor: Skarpyta
 27 gru 2005, 22:46
ja tez nie nazekam na swoja myszke "media-tech" tylko mi skrzypi :twisted: :-D :-D

Obrazek
Obrazek

 #38230  autor: Klusek
 27 gru 2005, 22:54
Shila przejściówki są na wszystko :)
Domyślam się, że na płycie masz gniazdo typu DIN5. Żeby podłączyć mysz USB pod taki port potrzebujesz przejściówkę z DIN5 na PS2 a później z PS2 na USB, może pięknie to nie będzie wyglądać, ale powinno działać a to jest najważniejsze.
Można też kupić coś takiego .
To są tylko przykłady z pierwszej strony jaką mi google wypluło. Może można to znaleźć gdzieś indziej taniej.

Obrazek
Obrazek

 #38448  autor: Shila
 28 gru 2005, 16:47
Bylam dzisiaj u kumpla ktory jest informatykiem i powiedzial ze mozna co najwyzej kupic jakas tam inna przejsciowke czy cos.. ale to kolo 50zl kosztuje i sie nie oplaca tego robic (to chyba jest ten kontrolel ro mi podales.. tyle ze u mnie cos koo 50 kosztuje albo i wiecej). Po za tym ja to ps/w mam tak smieszne zrobione, bo mam normalnie śledzia i ten caly ps/w jest podpiety taśmą.. takie wlasnie mam wejscie.

No nic poczekam do lutego jak kupie nowy komputer..

Kolega mi powiedzial ze jakby mi sie stara mysz zepsuła, to za Chiny bym nie kupila myszki ktora by u mnie dzialala :| w sumie to jest beznadziejne.. no ale nic.. poczekam na nowego kompa ;)

Telepolis.pl

 #38491  autor: blom
 28 gru 2005, 18:35
ja za 8pln 2.5roku temu 2 przyciskowa a4tech jakis podstawowy model.... lewy przycisk padl...
kupilem wiec a4tech sww37 pomyslalem podstawowa przez 2.5roku bez czyszczenia wytrzymala to ta pewno bedzie lepsza... i zonk po 3 miechach zacinka i czyszczonko... - a ich program w programie graficznym nie raz robi sam co chce.... nalezy go wylaczyc i mysz pracuje jako podstawowa z rolka i jest ok..

 #38494  autor: Przemek
 28 gru 2005, 18:52
blom pisze:ja za 8pln 2.5roku temu 2 przyciskowa a4tech jakis podstawowy model.... lewy przycisk padl...
kupilem wiec a4tech sww37 pomyslalem podstawowa przez 2.5roku bez czyszczenia wytrzymala to ta pewno bedzie lepsza... i zonk po 3 miechach zacinka i czyszczonko... - a ich program w programie graficznym nie raz robi sam co chce.... nalezy go wylaczyc i mysz pracuje jako podstawowa z rolka i jest ok..
Kompletnie nie rozumiem...o co chodzi Ci z programem graficznym? 8)

 #38978  autor: Przemek
 30 gru 2005, 14:30
Nie chce mi się zamieszczać nowego tematu to piszę tutaj jest w sumie z komputerami związany...
Zna ktoś stronkę gdzie można dokupić takie pierdoły jak przedni panel do nagrywarki?Jak tak to proszę o linka,no chyba,że ma ktoś do sprzedania :mrgreen:

 #39053  autor: daniel
 30 gru 2005, 16:27
www.allegro.pl :?:
Moze znajdziesz :!:

Lights are blinding my eyes...