DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #6046  autor: IrO
 27 maja 2005, 09:46
Siemqa all!
Mam pytanko, czy istnieje jakis program do PC pozwalajacy zgrac z T300>PC gry, zawartość folderow z melodyjkami i tapetami w calosci.
Pytam bo znalazlem sposob na usuniecie predefiniowanych elementow i chce go wyprobowac, ale przy okazji kasowana jest cala pamiec kontaktow, gier i folderow.

IrO
 #6156  autor: Sirmark
 27 maja 2005, 16:06
tak w ogole to napisz jaki to sposob.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #6331  autor: IrO
 30 maja 2005, 09:08
Tak w ogóle to napisz czy słyszałeś o takim sofcie.
A tu masz sposób, o którym mowa (znaleziony na inny forum).
Ostrzegam że sam jeszcze tego nie zrobiłem i nie wiem czy efekt jest zgodny z tym co poniżej napisano:

"Przed zastosowaniem powyższego opisu należy zrobić kopie zapasową danych zapisanych w pamięci telefonu!

Chcąc usunąć wgrany przez operatora dzwonek, tapetę lub wygaszacz, napotykamy przeszkodę w postaci braku możliwości usunięcia zdefiniowanego elementu. Aby to zrobić należy wykonać następujące czynności:

1. Wybieramy Menu / Ustawienia / Ustawienia początkowe i wchodzimy w Resetuj wszystko.
2. Wpisujemy kod blokady (domyślnie 0000).
3. Od momentu gdy telefon zacznie resetować ustawienia odliczamy 13 sekund, poczym wyjmujemy baterię z telefonu.

Prawa autorskie © Sony Ericsson.vel.pl - Nieoficjalne centrum Sony Ericsson Wszystkie prawa zastrzeżone.
Opublikowane: 2005-01-22"

IrO

 #6344  autor: WitekT
 30 maja 2005, 14:52
Tak, słynne 13 sekund... Ja słyszałem, że po prostu znikają pewne rzeczy, ale tylko z menu, a nie z pamięci telefonu...
 #6400  autor: IrO
 31 maja 2005, 09:06
Dlatego nie dawalem opisu zanim nie sprawdzilem, ale widze ze miales z tym do czynienia, wiec... moje nadzieje na wygospodarowanie dodatkowej pamieci sa plonne :(
Mimo wszystko wciaz chcialbym wiedziec czy ktos ma namiary na ten soft, bo moze da sie cos wymodzic.
PLS!

IrO

 #6408  autor: WitekT
 31 maja 2005, 13:41
A próbowałeś floAt's Mobile Agent? Do pobrania ze strony http://fma.sourceforge.net

 #6412  autor: IrO
 31 maja 2005, 13:54
Sciagne go i sprawdze. THX bardzo.
btw na kilku innych forach czytalem o tym sposobie o ktorym mowilismy i okazuje sie ze kazdy spotkal sie z innym efektem koncowym (sic!) w zaleznosci kiedy wyjal baterie. Takze risk jest spory :-D

IrO

 #6417  autor: Dragon
 31 maja 2005, 16:03
cos mi ten sposob wygl;ada na troche dziwny rownie dobrze mozna sobie rowo o polnocy w czasie pelni ksiezyca zjesc trawe, podobno dobry srodek antykoncepcyjny 8)

 #6486  autor: IrO
 02 cze 2005, 08:53
Baaaaaaaardzo śmieszne.
Jeżeli znasz inne, mniej "magiczne" sposoby, to dlaczego się nimi nie podzielisz na forum?

IrO

 #6500  autor: Dragon
 02 cze 2005, 15:50
nie znam innych, ale watpie zeby ten dzialal, kazdy moze w koncu pisac pierdoly