DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #344097  autor: adi139
 01 lip 2009, 17:42
Witam! :smt006
Mam problem z moim 1,5 rocznym k770.
Nabyłem go w Erze, zmieniłem w nim softa, wgrałem parę paczy, zdjąłem simlocka, wgrałem Elfy.
Jakiś czas po tym zaczęła mi się sam wciskać hash. Przestawał się wciskać po energicznym uderzeniu telefonem o stół/ławkę/krzesło. Po jakimś czasie zastałem telefon wyłączony, po włączeniu okazało się, że nie działają przyciski: Delete, 5, wyboru (środkowy) i gwiazdka. Mocniejsze wciśnięcie przycisku aparatu wyłączało telefon. W pewnym momencie to ustało (3 dni temu). Dzisiaj, grając w piłkę, telefon wygrzewał się na słońcu leżąc na trawie. Gdy skończyłem grać wziąłem telefon i nie patrząc się na to, czy jest włączony, poszedłem dalej.
Zobaczyłem, że telefon znowu się wyłączył. Włączyłem go i wybrałem tryb z elfpackiem.
Telefon nie włączył się do końca. Gdy wyjąłem kartę pamięci (na której był autostart - folder Daemons) telefon wystartował bez problemu z elfpackiem. Okazało się, że przeszkadzał elf cośtam Desktop (nazwy nie pamiętam, bo go usunąłem ;p)(zmieniał kolor zegara, położenie %baterii i takie tam pierdoły). Po usunięciu, zauważyłem, że w telefonie jest język angielski. Później zauważyłem też, że nie mogę wysyłać smsów i z FS'a usunęło się pare plików systemowych. (Polskie T9, parę ikonek, standardowe dźwięki smsów itd.)
Jeżeli telefon sam się naprawi, to ofc was powiadomię :) (ten telefon nie posłuży mi zbyt długo, za miesiąc zmieniam na HTC Diamonda, ale ważne bym mógł pisać esy, nawet bez polskiego T9.) z góry dziękuję :)

 #344098  autor: butterfly
 01 lip 2009, 17:47
Wgraj od nowa czysty soft. :wink: