Użytkownik
Ranga
Obserwator
Posty
2
Rejestracja
27 paź 2007, 17:31
Lokalizacja
GÓRA/kPSZCZYNY
W tym telefonie nie ma takiej możliwości aby odczytać pliki w w/w formacierafalr28 pisze:witam .jak wgrać i odczytać plik pdf,word,openoffice w tym malym kombajniku elektroniki.
Memory Stick PRO Duo np. taka jak tu http://allegro.pl/item257461133_sony_me ... ar_2l.htmlrafalr28 pisze:jaka powinna być karta do tego telefonu?
np. docviewer pdfviewer (rozszerzenie .jar) obydwa na telefonie sxg75 który ma javę , problemem może być rozdzielka ekranurafalr28 pisze:Witam.
Jak wgrać i odczytać plik pdf, word, openoffice w tym małym kombajniku elektroniki.
Przed założeniem tematu poczytaj tutaj.
gomez1982 pisze:Lepiej za to kupić jakiś telefon z Symbianem i na nim odtwarzać takie pliki.
Boże co Ty piszesz! PRzecież K750 a K800 to całekiem inne telefony...Michalg pisze:Boże co wy piszecie! Da się czytać tego rodzaju pliki. Pliki .doc, .pdf telefon ten powinien przeczytać tzn nie wiem jak dokładnie z k750i ale K800 i k810i czytają spokojnie.