DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #354115  autor: diplo.dupek
 21 sie 2009, 18:54
w skrocie:

chce miec oddzielna grupe na wifi (domowe lub inne, ktore znajde w poblizu), a oddzielna (inna) na internet z ERY.

nie chce zadnych zafajdanych priorytetow, ze jak mi sie nie uda polaczyc przez WIFI to ma mi nie ciagnac kasy za internet z ERY.

gdzie sie stwarza nowa grupe ? bo ja tego nie widze w opcjach...

zeby przy kazdorazowym polaczeniu z netem byla np do wyboru grupa:

Internet
Internet z Ery

 #354128  autor: butterfly
 21 sie 2009, 19:39
Panel sterowania - polaczenia - połączenia internetowe - grupy.

 #354238  autor: diplo.dupek
 22 sie 2009, 10:35
Internet Wizard do stworzenia konta internetowego z ERY sie wiesza....

sciga najpierw cos dla wlaczenia MMS a potem jest niby zakonczone.. a internetu od ERY dalej nie ma.

jak sie go stwarza, jak nie w Internet Wizard ?

 #354241  autor: vinc
 22 sie 2009, 10:51
diplo.dupek pisze:jak sie go stwarza, jak nie w Internet Wizard ?
Ściągnij po prostu ustawienia z konfiguratora na stronie Ery przez sms KLIK Oczywiście w960i nie ma, ale wybierz chociażby ustawienia od P1i.

Obrazek

 #354325  autor: diplo.dupek
 22 sie 2009, 16:01
niestety DU*A ZBITA !!!!

sms skonfigurowal mi WAP ERE i mam to polaczenie w grupie Internet ERA ale prawdopodobnie rowniez rozwalil cale WIFI... w tym momencie zniknely mi konta do polaczen WIFI w moim mieszkaniu, jakie mialem przed tym sms-em konfiguracyjnym a dodatkowo jak daje skanuj w poszukiwaniu WIFI to oczywiscie znajduje - ale POLACZYC juz sie nie chce :evil: i zaden reset komorki nie poamaga...

sadze, ze to jakis konflikt jest....

czy jest jakis sms, ktora cofa ustawienia ?

a moze dlatego mi spartolil, bo wybralem P1i (w960 sms konfig. nie bylo)

 #354326  autor: yagi
 22 sie 2009, 16:04
Nie mozna cofnac ustawien - chyba tylko poprzez reset ustawien fabrycznych. Masz najnowszy soft w telefonie? Moze jest nowsza wersja poprawiajaca problemy o ktorych piszesz...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #354332  autor: butterfly
 22 sie 2009, 16:18
Prawdopodobnie wap ustawił się jako domyślna grupa, przez co wifi już się laczyć nie będzie. Dodaj połączenie wifi do preferowanej grupy.

 #354337  autor: vinc
 22 sie 2009, 16:29
diplo.dupek pisze:a moze dlatego mi spartolil, bo wybralem P1i (w960 sms konfig. nie bylo)
To nie ma nic do rzeczy. Ustawienia sms'owe na pewno nie usunęły ustawień wifi ;)

Obrazek

 #354339  autor: diplo.dupek
 22 sie 2009, 16:30
butterfly pisze:Prawdopodobnie wap ustawił się jako domyślna grupa, przez co wifi już się laczyć nie będzie. Dodaj połączenie wifi do preferowanej grupy.

sory ale preferowana grupa dalej jest ta w ktorej BYLY WIFI... byly.. ale nagle zniknely po zainstalowaniu sms-ka konfig. jak wiec mam dodac cos, czego nie ma ?

grupa z internetem WAP jest caly czas jako nie-preferowana.


jestem z krakowa i chetnie bym sie przeszedl do jakiegos "znawcy", zeby zobaczyl problem. bo moze to komorka jest walnieta ? (kupilem uzywana a wiec niepewne zrodlo)

tylko pewnie w salonie ERY o takim fonie niewiele slyszeli :lol: :lol:


po prostu jak teraz daje skanowanie w poszukiwaniu wifi i znajdzie i dale polacz to nawet ta klepsydra obracaja sie nie pokazuje.... tylko jakby zawiesza sie komorka.


roznica miedzy grupa preferowana a nie jest taka, ze jak chce sie polaczyc to wyskakuje list grup z jakimi ma sie laczyc i preferowana jest na PIERWSZYM miejscu... a te nie preferowane 2, 3 ... w kolejce. wiec ot cala 'roznica'.