DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #92280  autor: moonka_km
 05 sie 2006, 17:31
Witam! Posiadam motorolę e770v zakupioną w Niemczech. Telefon dobrze się sprawowal dopóki... nie rozlal sie wyświetlacz na skutek upadku telefonu:( Kompletnie nic nie widać. Pomyślałem więc że kupię nowy wyświetlacz i wszystko bedzie dobrze... i tu zaczęły się schody. Nigdzie nie mogę dostać wyświetlacza do Motoroli e700v. Szukałem wszędzie. Mam zatem pytanie do Was, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. CZY WIE KTOŚ MOŻE GDZIE DOSTAĆ WYŚWIETLACZ DO MOTOROLI E770V? A MOŻE DO TEGO TELEFONU PASUJE WYśWIETLACZ OD INNEGO MODELU? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję za każdą informacje.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2006, 09:35 przez moonka_km, łącznie zmieniany 1 raz.

 #92282  autor: tomico
 05 sie 2006, 17:33
Poszukaj na niemieckim i angielskim ebayu. Tam będą na pewno te wyświetlacze. Na allegro ich nie ma. Tu masz adresy:
www.ebay.de
www.ebay.co.uk

 #92284  autor: orB
 05 sie 2006, 17:36
Cena wyświetlacza to jakaś połowa telefonu, jak nie cały. Już ktoś miał ten problem, w jakimś polskim sklepie znalazłem, daj sobie spokój. Na twoim miejscu sprzedałbym taką motke jaka jest.