DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #427000  autor: Basia17
 01 wrz 2010, 21:41
Witam!!

Mam problem związany z nieodebranymi połączeniami w moim telefonie. Otóż gdy nie odbiorę jakiegoś połączenia nie wyświetla mi się to nigdzie. Nie wiem czy i kto do mnie dzwonił. Sprawdzałam z inną kartą sim i wszystko było w pożądku. Proszę o pomoc!!

 #427152  autor: user_delete10
 02 wrz 2010, 15:45
Nie odbierzesz - okienko z info. zostaje na ekranie gdy otworzysz klapkę. W innym wypadku jeśli np. nacisnęłaś czerwoną słuchawkę, czy w wypadku, kiedy masz zamkniętą klapkę i skasujesz to okienko powiadomienia o połączeniu nadal ta info. znajduje się w menu Ostatnie połączenia ---> Przychodzące. Nie wiem za bardzo defacto o co ci chodzi.

 #428118  autor: htrz
 06 wrz 2010, 23:06
To znany problem z oprogramowaniem k1. Naciśnij "zieloną słuchawkę", przejdź do strony ze wszystkimi poł. lub przychodzącymi (jeśli telefon na to pozwoli, klawiszami */# lub <</>>) i usuń całą zawartość (OPCJE->Usuń wszystkie).

Obrazek