DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #293842  autor: zawi_23
 22 paź 2008, 10:03
Witam.

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem tego modelu. Mam oto taki problem. Gdy podłączam telefon do ładowarki wyświetla mi się komunikat: Brak baterii.
Nie wiem co się dzieje, ale na pewno to nie jest wina baterii ponieważ włożyłem nową oryginalną i wyświetlił mi się ten sam komunikat.

Czy ktoś z was już miał taki problem? Czy może to być zepsute wejście do ładowarki w telefonie? Bo soft raczej mi nie padł... :/ Bo raz udało mi się go trochę podładować i wszystko w nim działa... :( :help:
Ostatnio zmieniony 22 paź 2008, 10:38 przez zawi_23, łącznie zmieniany 1 raz.

jak żyć aby nie umrzeć...?

 #293903  autor: kowcio
 22 paź 2008, 17:35
Masz gwarancję? Oddaj telefon do serwisu. Obstawiam problem z softem.

 #293912  autor: zawi_23
 22 paź 2008, 18:39
kowcio pisze:Masz gwarancję? Oddaj telefon do serwisu. Obstawiam problem z softem.
Nie mam... :/ Telefon był ściągnięty z Irlandii więc z gwarancją jest ciężko.... Jakaś masakra... :smt069

jak żyć aby nie umrzeć...?

 #293914  autor: kowcio
 22 paź 2008, 18:43
zawi_23 pisze:kowcio napisał/a:
Masz gwarancję? Oddaj telefon do serwisu. Obstawiam problem z softem.


Nie mam... :/ Telefon był ściągnięty z Irlandii więc z gwarancją jest ciężko.... Jakaś masakra... :smt069
W takim razie idź do budki z komórkami i poproś o wgranie nowego softu do telefonu. Nie mam pojęcia, ile Ciebie wyniesie taka operacja.
Wiem, że do Motoroli można sobie samemu wgrać soft, ale jak to nie wiem. Napisz do OrB'a, On jest specjalistą od Motoroli u nas na Forum, może Ci pomoże ;)

 #294092  autor: Kempa
 23 paź 2008, 19:10
Wgraj przez motorola live update. Nie wiem tylko czy nie będziesz musiał pokombinować z językiem i simlockiem ? Telefon miał wygrywany język i ściąganego simlocka ?

 #294683  autor: zawi_23
 26 paź 2008, 17:08
Kempa pisze:Wgraj przez motorola live update. Nie wiem tylko czy nie będziesz musiał pokombinować z językiem i simlockiem ? Telefon miał wygrywany język i ściąganego simlocka ?
Telefon miał parę przygód. M.in. wymiana płyty głównej telefonu... I od tamtej pory simlocka nie miał. Za to miał jęz polski, bo robione to było w polskim serwisie. Na razie oddałem go do serwisu. Zobaczymy co mi powiedzą i na ile wyliczą koszt naprawy...

jak żyć aby nie umrzeć...?