DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #273797  autor: droopy91
 27 cze 2008, 00:05
Witam.
Kupiłem na allegro ostatnio motkę z3, po przyjściu jak sie okazało nie działa w niej aparat ani kamera. Wiem że najlepszym rozwiązaniem jest odesłać ja do sprzedawcy, ale czy ktoś może wie, czym to może być spowodowane ? Teraz telefon nie posiada polskiego oprogramowania a w serwisie motoroli powiedzieli mi ze nie maja softa do tej kom.
 #274621  autor: jablo
 02 lip 2008, 08:25
droopy91 pisze:Witam.
kamera. Wiem że najlepszym rozwiązaniem jest odesłać ja do sprzedawcy, ale czy ktoś może wie, czym to może być spowodowane ?
Właściwie sam sobie odpowiedziałes na to pytanie. Pozostaje tylko odesłać do sprzedawcy.
A czym to jest spowodowane? Niewiadomo czy jest to kwestia oprogramowania, mozliwe ze osprzet w aparacie/kamerze jest kopniety. Za duzo niewiadomych i tak naprawde szkoda czasu na domysly, zwłaszcza ze poczta strajkuje wiec zanim odeślesz i towar do Ciebie wroci to minie sporo czasu.

 #274642  autor: orB
 02 lip 2008, 11:37
Poczta już od dłuższego czasu nie strajkuje ;)

 #274653  autor: Prometo
 02 lip 2008, 13:59
orB pisze:Poczta już od dłuższego czasu nie strajkuje ;)
Ale od wczoraj podnieśli opłaty :wink:

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl