DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #258642  autor: Mechanoid
 27 mar 2008, 11:16
Witam, mam motorole Z3, ze sciagnietym simlockiem.Od niedawna zauwazylem ze przy probie wyslania SMS-a, robi sie bialy ekran i po chwili resetuje mi sie telefon.Wie ktos moze czy mozna cos z tym zrobic we wlasnym zakresie?

Ps.Telefon jest na gwarancji, ale musialbym go odsylac do innego miasto do naprawy...
Prosze o pomoc

Pozdrawiam

 #258671  autor: mariusz9a
 27 mar 2008, 14:47
Miałem to samo w Nokii 6288. Ponowne wgranie softu pomogło. Ale nie wiem czy zrobisz to sam, ja Cię niestety nie pokieruję jak to zrobić w Motoroli (ponoć to trochę skomplikowane dla szarego użytkownika). Jeśli masz gwarancję to z niej skorzystaj.

 #258724  autor: Mechanoid
 27 mar 2008, 19:56
Dodam jesczze iz od jakis 2 godzin moge wejsc w skrzynke odbiorcza...ale jak probuje wejsc w napisz nowa wiadomosc to pokazuje sie prosze czekac po czym wychodzi spowrotem do skrzynki... powrot do ustawien fabrycznych nic nie pomogl... w serwisie gdzie kupilem powiedzieli ze mam sprobowac nowy soft zainstalowac... jak ne pomoze wyslac do nich... ehh... jakies sugestie?

 #258727  autor: orB
 27 mar 2008, 20:01
Na jedno i drugie powinien nowy soft pomóc.