DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #253502  autor: joe31
 26 lut 2008, 10:29
Witam serdecznie! Nie mogę usunąć wskażnika edge/gprs z wyświetlacza. Chyba przez pomyłkę coś włączyłam . Nie wiem jakim cudem :roll: . Zawsz miałam telefony firmy nokia i wydaje mi się ,że są prostsze w obsłudze. Może to kwestia przyzwyczajenia. Proszę o pomoc.. Pewnie przez to bateria się prędzej rozładuje?
Ostatnio zmieniony 26 lut 2008, 10:53 przez joe31, łącznie zmieniany 1 raz.

joe31

 #253562  autor: mariusz9a
 26 lut 2008, 18:05
Nie powoduje to większego zużycia baterii. Tego nie da się wyłączyć. To tylko wskazuje w jakim zasięgu jesteś, a raczej w zasięgu jakiej technologii jesteś. Czy Nokia jest łatwiejsza w obsłudze... To tylko i wyłącznie Twoje przyzwyczajenie do Nokii skoro tylko ich wcześniej używałaś, a nie to że Motorola ma trudniejsze menu;) Jakbyś to napisała do jakiegoś modelu sprzed kilku lat to przyznałbym Ci racje;)

 #253633  autor: fortel
 26 lut 2008, 22:15
Chcesz usunac?,a jak sie zorientujesz czy masz zasieg czy jestes poza zasiegiem?Niema to wplywu na baterie {wskaznik!} ale juz same sciaganie danych ,,po'' EDGE -tak!Piszesz ze Nokie sa proste w obsludze i wybacz mi usmialem sie jak to przeczytalem.Moze te proste modele i sa latwe ale te bardziej ,,nabite funkcjami'' to inna ,,bajka'' a wiem co mowie{pisze?!}.Nie dalej jak wczoraj zmienilem Motorole V3i na Nokie 6120.Do dzisiaj ,26.02.08,ucze sie jej i jeszcze dobrze nie poznalem.Ciagle mnie czyms zaskakuje.Przyklad:do motoroli dzwonki,tapety itp ladujac na karte wystarczylo wybrac ,,my computer,disc E'' i wio.A w Noki-zainstalowac PC SUITE na kompie i dopiero mozna cos wrzucic.Same menu motoroli jest bardzo proste i intuicyjne i po chwili czlowiek chwyta w mig ,,o co w tym biega''.Pozdrawiam. :wink:

 #253667  autor: joe31
 27 lut 2008, 07:41
Dziękuje serdecznie Chłopcy za odpowiedź i pomoc! Może rzeczywiście przesadziłam z tą trudnością obsługi motorolki. :wink: Coraz lepiej sobie radze. To kwestia przyzwyczajenia. Popzdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie dzięki.

joe31

 #253927  autor: fortel
 28 lut 2008, 15:26
Jak dla kobiety to idealny telefon,przyzwyczaisz sie do menu i bedziesz smigac.EDGE sie przyda gdybys chciala zainstalowac sobie np.OPERA Mini-bedziesz miala szybsze polaczenia{po GPRS-to smialo mozna sobie w tym czasie zrobic kawe i ja wypic zanim sie polaczy :lol: }Pozdrawiam!