DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #190714  autor: Matthew
 08 cze 2007, 21:29
1. Ile średnio trzyma w niej bateria?
2. Znacie jakiś dobry test w sieci tego modelu ze zrobionymi zdjęciami, filmikami, obrazkami z menu, aplikacji, itd.?
3. Czy można wgrywać na nią różne mapki, słowniki, senniki, tablice matematyczne, gry java, kalkulatory naukowe, kompasy, itd.? Na K800i chodzą one bez problemu.
4. Jest to jakoś skomplikowane czy wystarczy wrzucić na kartę pamięci czytnikiem i od razu będzie działać, jak w Nokii, czy dodatkowo trzeba jeszcze jakoś instalować?
5. Ile klatek/s kręci filmy i w jakiej rozdzielczości?
6. Jakie są wady twoim zdaniem tego telefonu?

 #190734  autor: orB
 08 cze 2007, 22:09
3. tak
4. wrzucasz na kartę, później wchodzisz w gry i instalujesz

a reszta to nie wiem. chyba nikt na forum tego nie ma

 #190745  autor: Matthew
 08 cze 2007, 22:27
Ja miałem się nim okazję pobawić, ale tylko przez 2 minuty...

cholera! Zna ktoś jakiś dobry test? :(

 #190768  autor: b@sho
 08 cze 2007, 23:05
nie mialem w rekach nigdy, ale co do wady to dla mnie wyglad v3 jest jedna wielka wada :wink:
:arrow: nie wiem po jakiemu to :mrgreen: ale zdjecia mozesz poogladac :wink:
http://www.amobil.no/tester/mobiltelefo ... v3xx/36962
:arrow: a tu cos po niemiecku:
http://www.chip.de/artikel/c1_artikel_23949210.html#
ogolnie tak szybko przegladalem w google i ciezko cos znalesc

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #190880  autor: Szalony
 09 cze 2007, 10:12
Ja mam v3xx i powiem tak _ z wygladu extra telefon , funkcje ma slabe , jedyne co wyroznia go na tle konkurencji w segmencje "normalnych" telefonow to przegladarka wap/www Opera i hsdpa :) I podsumuje to tak _ jesli nie korzystasz z wap/www w telefonie w duzych ilosciach lub nie uzywasz telefonu jako modem do kompa to v3xx bym nie kupil... Bo oprocz wap/www i hsdpa tea motorola to prawie to samo co v3 niestety :? Acha bym zapomnial nadaje sie jeszcze do videokonferencji dobrze bo ma druga kamere i dobry wyswietlacz , niestety ten aparat 1,3mpx to slaby jest i tyle :?

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #190910  autor: Matthew
 09 cze 2007, 11:34
Jaką przekątną w calach ma wyświetlacz? Ile ma on cali? Jaka jest jakość mp3? Ile ok. trzyma bateria?

 #190931  autor: gomez1982
 09 cze 2007, 12:34
Bateria z tego ja ja czytałem wypowiedzi ludzi testujących ten telefon w sieci PLAY to jest tragedią.Przy Mp3 codzienne ładowanie.Niestety ale Motorola nie daje najlepszych ogniw do swoich telefonów.

 #190961  autor: Szalony
 09 cze 2007, 13:17
Wyswietlacz ma 2,2cala a jakosc mp3 niestety jest fatalna - zero wysokich tonow a niskie takie przytlumione :/ i pliki z duzym bitrate lub zmiennym-takie co maja powyzej 300kbit/s nie odtwarza niestety

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #190978  autor: Matthew
 09 cze 2007, 14:15
Dzisiaj miałem okazję pobawić się nią nieco dłużej w salonie Orange. W sumie telefon jest fajny. Wrażenie robi przepiękny (jak dla mnie!) design oraz bajeczny, wielki wyświetlacz. Minus za aparat, bo pstryknąłem 2 zdjęcia. Tzn. nie jest on taki zły, ale nie jest też idealny. Mp3 niestety nie słuchałem, no ale teraz Szalony napisał, że są niestety niezbyt dobrej jakości...
 #195419  autor: Aratron
 22 cze 2007, 17:44
Czy motorola v3xx posiada wejście na antenę zewnętrzną (nie chodzi o wejście TV)

Aratron

 #205191  autor: slawek.u
 23 lip 2007, 12:30
Witam. Przymierzam się do kupna v3xx, jednak po przeczytaniu tego co tu wypisujecie mam wątpliwości...
1. Bateria rzeczywiście trzyma jeden dzień...? Nie ma tu na myśli kilku godzinnego słuchania mp3, czy grania kilka godzin w gierkę, tylko normalne użytkowanie. Koleżanka ma v3 i trzyma jej 3-4 dni, a tu jest lepsza bateria i piszecie, że tragedia....
2. Aparat, to wiem-porażka,ale wcale nie zależy mi na nim, może w ogóle nie być.
3. Kiepska jakość mp3-k, czy rzeczywiście...?
4. Chciałbym spytać jeszcze, czy ma ten telefon coś w rodzaju notatnika na jakieś ważne zapiski ?
Z góry dzięki za rzetelne odpowiedzi.

 #205201  autor: basiulenkaa
 23 lip 2007, 12:55
slawek.u pisze:1. Bateria rzeczywiście trzyma jeden dzień...? Nie ma tu na myśli kilku godzinnego słuchania mp3, czy grania kilka godzin w gierkę, tylko normalne użytkowanie. Koleżanka ma v3 i trzyma jej 3-4 dni, a tu jest lepsza bateria i piszecie, że tragedia....
Tylko zobacz jaki wyswietlacz ma Motorola v3xx a jaki v3.

...

 #205212  autor: slawek.u
 23 lip 2007, 13:28
Rzeczywiście, jest trochę większy....a masz ten telefon, bo z tego co widzę w Twoim profilu, to chyba nie....?

 #205249  autor: basiulenkaa
 23 lip 2007, 14:55
Nie mam tego telefonu, ale zamierzam kupic Motorole v3x i sie naczytalam sporo o tym modelu i o v3xx bo wybieralam miedzy tymi dwoma i jeszcze z3.

Sorry za offtopa. :]

...

 #205453  autor: slawek.u
 23 lip 2007, 22:51
No to widzę mamy ten sam problem....czytajmy dalej i czekajmy na opinie.Mnie jednak "męczy" jeszcze SE K800i, wiem,że to jest "kombajn" i ma wszystko w sobie, tylko nie pierze i nie gotuje,ale jednak ma beznadziejny wygląd (wg mnie).....
Tak więc czekam na opinie kogoś kto ma v3xx i konkretnie opisze co i jak....

 #206305  autor: yagi
 25 lip 2007, 20:15
1. Bateria rzeczywiście trzyma jeden dzień...? Nie ma tu na myśli kilku godzinnego słuchania mp3, czy grania kilka godzin w gierkę, tylko normalne użytkowanie. Koleżanka ma v3 i trzyma jej 3-4 dni, a tu jest lepsza bateria i piszecie, że tragedia....
Alw jest wiecej elektroniki ktora bierze wiecej z aku... Wystarczy poswielenie wyswietlacza i rozdzialka - nie dosc ze wiekszy to jeszcze wieksza rozdzialka i wiecej tranzystorow do "obsluzenia"... ;)
Pytanie ile ona ma pojemnosci bo samym akumulatorze nie ma o tym ani slowa, ale z tego co znalazlem na necie to ma 940 mAh - to nie jest malo wiec tez jeden dzien to przesada. Jesli to prawda to ja obstawiam 2,5 dnia do 3 dni przy normalnym uzytkowaniu....

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #206433  autor: kebulon
 26 lip 2007, 06:29
bateria jak w standardowej motce -2-3 dni góra na niedużej zabawie a na słuchaniu mp3 to zależy bo może potrzymać od 6 godzin do 1 dnia ;) troche słabo i jest to minus motoroli że robią takie niby nawet pojemne te baterie ale nie trzymają zbyt długo :) pozdrawiam

 #206698  autor: slawek.u
 26 lip 2007, 18:58
kebulon pisze:bateria jak w standardowej motce -2-3 dni góra na niedużej zabawie a na słuchaniu mp3 to zależy bo może potrzymać od 6 godzin do 1 dnia
kebulon - masz ten telefon,że tak twierdzisz, czy tylko tak się domyślasz...? Szukam kogoś, kto ma ten model i może się na ten temat wypowiedzieć.

 #207119  autor: fortel
 27 lip 2007, 22:33
Zajrzalem na dzial TELEFONY aby sprawdzic jakie sa roznice miedzy TA motka a V3i.Z tego co widzialem to rozni je :bateria 940mA/v3xx/ i 680mA/v3i oraz brak EDGE w mojej V3i/narazie nie narzekam na brak bo podobno mozna wlaczyc w simach!/.Moja/v3i/ma dodatkowo tryb,,w samolocie" a w v3xx tego nie zauwazylem.Jak widac,boj toczy sie o baterie.V3i ma 680mA i trzyma mi 4dni wiec teoretycznie ta wieksza z V3xx powinna ja ,,bic na glowe" w osiagach.Dodam tylko,choc niektorzy maja odmienne zdanie,ze nie trzeba-ja swoja formowalem 3x12godzin.Z mniej waznych rzeczy:v3i ma wieksza szybke na wyswietlaczu zewnetrznym,logo M jest odswietlone na niebiesko jak otworzymy klapke i chyba jest robiona tylko w grafitowym kolorze...i to by bylo na tyle ;-)