DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #14887  autor: maly pikus
 31 sie 2005, 08:36
Witam !!!
Czy ktoś mógłby mnie oświecić jak z ekranu usunąć logo operatora ?
Mam zdjęcie ukochanej której na czole występuje "IDEA MIŁEGO DNIA"
Pozdrawiam
Mały Pikuś
Ostatnio zmieniony 30 sie 2006, 19:27 przez maly pikus, łącznie zmieniany 1 raz.

 #14904  autor: Frasio
 31 sie 2005, 10:11
Spróbuj zdrapać nożykiem :D

Obrazek

 #14909  autor: WitekT
 31 sie 2005, 10:18
Podejrzewam, że to chyba jedyne wyjście... ;) Chociaż może jacyś heavyuserzy motorolowi coś doradzą. :)

 #14912  autor: maly pikus
 31 sie 2005, 10:20
ha ha ha
mały pikuś :shock:

 #18308  autor: Damiano
 19 wrz 2005, 20:49
Siemka - jeśli to nadal aktualne, to mam sposób :-D Na Viva Polska reklamują sie kolesie z Jamby, treść reklamy brzmi : Jeśli denerwuje Cię logo operatora na wyświetlaczu - ściagnij naszą aplikację a będziesz mógł się cieszyć czystym wyświetlaczem ( i w tle z kotka na tapecie znika napis era czy cos) ;) Jest jeden minus - znając życie taka ich aplikacja kosztuje z dyche conajmniej... :evil:

A jak Ci się spisuje V3ka? U mnie odpadła w przedbiegach (zastanawiałem się nad nią) bo co ja zmieszczę na 5 mb pamięci?! :lol: :lol: ;)

 #18334  autor: piotrz
 19 wrz 2005, 21:40
nie jest to chyba aplikacja, tylko logo z jednym pikselem i jeśli dobrze pamiętam, to trzeba wysłać sms na 79997-czyli kosztuje 9zł +vat :wink:

 #18374  autor: Damiano
 19 wrz 2005, 22:05
Tak czy tak - loga się pozbędzie ;)

 #18423  autor: enzo
 20 wrz 2005, 00:38
Jesli to Cie usatysfakcjonuje to mozesz logo przesunac na lewa strone albo na srodek wyswietlacza

 #19092  autor: Kucharz
 22 wrz 2005, 18:29
szukaj na matrax.net/forum - tam nie takie rzeczy robią :) zamiast miłego dnia możesz mieć aktualną date, co wygląda o niebo lepiej i zajmuje mniej wyświetlacza

 #19619  autor: dejo
 24 wrz 2005, 20:44
ten telefon się bierze dla prestiżu.
a nie dla pamięci 5MB ;)

 #19626  autor: Damiano
 24 wrz 2005, 21:22
Taaak, a to jest takie prestiżowe... :lol: :lol: :lol:

 #20295  autor: TiMEk
 26 wrz 2005, 23:36
A mi sie tam marzy V3-ka ...
Nie dla "prestiżu" (bo to chyba zastepcze słowo dla szpanu), ale poprostu podoba mi sie ten telefon bardziej niz kazdy inny, Motorola poprostub trafila w moj gust. Ale dopóki kosztuje tyle pieniędzy jest dla mnie nie osiagalna.

 #20480  autor: Damiano
 27 wrz 2005, 20:16
Sie nie bój - stanieje ;)
 #24980  autor: maly pikus
 15 paź 2005, 09:21
Damiano pisze:Siemka - jeśli to nadal aktualne, to mam sposób :-D Na Viva Polska reklamują sie kolesie z Jamby, treść reklamy brzmi : Jeśli denerwuje Cię logo operatora na wyświetlaczu - ściagnij naszą aplikację a będziesz mógł się cieszyć czystym wyświetlaczem ( i w tle z kotka na tapecie znika napis era czy cos) ;) Jest jeden minus - znając życie taka ich aplikacja kosztuje z dyche conajmniej... :evil:

A jak Ci się spisuje V3ka? U mnie odpadła w przedbiegach (zastanawiałem się nad nią) bo co ja zmieszczę na 5 mb pamięci?! :lol: :lol: ;)
Telefonik jest w porządku
Szczerze mówiąc jest to tylko telefon do komunikacji
dla Mnie najważniejsza jest ksziążka tel i przyciski odbierania i kończenia rozmowy. Żadne gry, mms i inne pierdoły są po prostu zbędne.
A do tych czynności jest wprost wymarzony
Kiedyś dawno temu miałem StarTaca i gdyby nie fakt że klapka w okresie gwarancji przestała kontaktować pewniwe używał bym do dziś
Pozdrawiam
Mały Pikuś

 #24992  autor: Damiano
 15 paź 2005, 11:21
Nie no tak, jednym telefon służy do zabawy, drugim do pracy :)
Więc analogicznie jest to "zabawka" lub narzędzie pracy

 #31877  autor: memphisto
 25 lis 2005, 13:27
Witam wszystkich!

To mój historyczny, pierwszy post na tym forum, ale już na pewno nie ostatni... :D Śledzę go jednak od dawna, ale jakoś nigdy nie chciało mi sie zarejestroiwać.

Mam od razu gorącą prośbe do użytkowników i posiadaczy V3'ki! Bardzo Was proszę o opinię o tym telefonie! Chce go kupić w promo ERY "Świąteczne zestrawy" za 99zł. Opiszę teraz po krótce moje wymagania co do telefonu. Mam teraz SE T630. Używam telefonu tylko i wyłącznie do dzwonienia (telefonuję bardzo dużo), sms'owania (rzadko, bo nie mam czasu męczyć się w pisanie i wolę zadzwonić :) ) i czasem mms. Ważne w telefonie jest dla mnie:
1. dobra bateria - długa jej praca w trybie gotowości oraz długi czas rozmów (bateria w SE T630 jest jednak trochę słaba - szukam teraz tel., w którym zauważę znaczącą poprawę tego parametru),
2. dobra jakość dzwięku w słuchawce,
3. głośne i wyraźne dzwonki - te w T630 to największy jak dla mnie minus tego modelu :( ,
4. wyraźna wibra,
5. proste i intuicyjne menu (nigdy nie miałem jeszcze Moto i nie wiem jak to jet u tego producenta, choć słyszałem, że mają specyficzne menu i trzeba sie troche do niego przyzwyczaić...)

To tak po krótce co jest dla mnie najistotniejsze. Podkreślam, ze telefon służy mi jedynie jako narzędzie do komunikacji i nie potrzebuję w nim gadżetów i "fontanny" :D Z rzeczy dodatkowych jedynie mogłyby mi sie przydać narzędzia pozwalające spersonifikować tel. takie jak: możliwość ustawienia krótkich fragmentów mp3 jako dzwonka (czy jest taka możliwość? czy mp3 z wokalem jest dobrze odtwarzane?) oraz możliwość ustawienia własnych dzwięków przychodzących sms'ów (w T630 nie ma takiej możliwośći :( )

Z góry wielkie dzięki za opinie i pomoc.

 #31962  autor: enzo
 26 lis 2005, 10:36
Mialem kiedys v3 i ne bylem z niej zadowolony. Bateria byla za slaba i trzymala ok 2 dni (zalezy ile kto rozmawia). Jakosc dzwieku w sluchawce jest dobra, jak chyba juz w kazdym innym telefonie. Dzwonki byly ladne i dosc glosne. Vibra slabiutka i dosc glosna. Menu jest w miare intuicyjne, ale wkurzalo mnie ze dlugo sie wszedzie wchodzi (masa klikniec i przejsc) ale masz chyba 8 klawiszy "szybkiego dostepu".
Dla mnie ten aparat byl tylko ladnym, malo funkcjonalnym gadzetem :(

 #32454  autor: kasqis
 28 lis 2005, 22:39
jesli moge sie wypowiedziec to ten "telefon" to "ceglofon" na poczatku go chcialam (z fotek i opinii w necie) ale jak poszlam do salonu i go zobaczylam to..... fuuuuu Wybralam sobie LG C3300

 #32460  autor: kalin
 28 lis 2005, 23:20
A mi sie podobal choc mialem z nim dosc krotki kontakt.Wyglad jest jaki jest,albo Ci sie podoba albo nie.Jakosc dzwieku jak dla mnie byla bardzo dobra.Jesli dzwonki sa lepsze albo takie same jak w Motoroli V220( w co niewatpie) to nie mozna na nie narzekac.Menu jest dosc proste w obludze i szybko idzie sie do niego przyzwyczaic.Co do wibry i bateri nie wypowiadam sie poniewaz mialem z nim za krotka stycznosc.
 #32479  autor: maly pikus
 29 lis 2005, 09:15
WITAM
Po prawie pół rocznej eksploatacji moje uwagi do V3
Bateria ok 4 dni (w dużym mieście i telefonoów tez nie za dużo)
Dzwonki po tuningu dają czadu są bardzo głośne bardzo dobry link do tuningu V3 polecam(http://www.matrax.net/forum/showthread.php?t=23750)
Telefon który musi mieć bardzo dobry sygnal jeżeli jest słabszy to nie dzwoni tylko przekazuje od razu do poczty.
obudowa jak nowa, zreszta srodek też
Po za tym jest super
Pozdrawiam
Mały Pikuś