DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #58480  autor: morena
 05 mar 2006, 12:43
:smt010
Bardzo proszę o pomoc w uruchomienie funkcji WAP oraz o podszkolenie jak sie wysyla zdięcia oraz ściąga dzwonki ITP., Zaznaczam że teleon dostalam wiec nie jest zakupuiony w salonie ( czyli miał zdięty somloc ) Jak bylam w salonie PLUS to powiedziano mi ze jest niemozliew zeby zadziałały wspomiane funkcje bo to nie z Polski - telefon pisze na nim vodafone ( mysleż że ktos spotkal sie juz z takim problemem i wie jak mi pomoc ) w internecie przeczytalam że potrzebny jest do tego program mobil phone tool ale nie wiem gdzie go szukać i czy faktycznie pomoże,Bardzo proszę jak ktoś wie jak to poustawiać O POMOC. moje meni jest w jezyku polskim ale niewiele moge zrobic bez ostatecznie dobrej wiedzy. BAARDZO prosze o pomoc jako że mam te opcje w telefonie chciałabym sćiągnąc sobie pare dzwonkow ITP a tu nie dziala i szlak mnie trafia to samo ze zdięciami zrobie i nie potrafię wyslać
BARDZO PROSZE O POMOC
Marzena
Ostatnio zmieniony 30 sie 2006, 13:05 przez morena, łącznie zmieniany 1 raz.

 #58490  autor: orB
 05 mar 2006, 13:07
Wchodzisz na ta stronę:
https://www.shopmotorola.ca/emea_new/re ... 174;=91802#
tam wybierasz operatora, usługę, model tel i takie tam pierdołki i otrzymujesz smsa z konfiguracją, wpisujesz tylko kod który wygenerowała ta strona, wchodzisz w sesje web i ustawiasz dany profil jako domyślny i wszystko chodzi
pozdrawiam