DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #353899  autor: majka5
 20 sie 2009, 20:33
1.Wyczytałam, że w skrzynce powinno mieścić się nawet ok. 400 smsów. Tymczasem u mnie przy 20 pisze, że już skrzynka pełna. Próbowałam zmienić w opcjach, żeby wiadomości były zapisywane na telefonie, a nie karcie sim ale dalej jest problem. Co zrobić?

2. na starym telefonie lista kontaktow, numery pisze,ze sa zapisane zarowno na telefonie jak i na karcie sim. dlaczego wiec jesli przekladam karte do motoroli to ksiazka jest pustA? da sie ja jakos "sciagnac" ? czy mam sie bawic w reczne przepisywanie numerow?
Ostatnio zmieniony 20 sie 2009, 22:06 przez majka5, łącznie zmieniany 1 raz.

 #354089  autor: user_delete10
 21 sie 2009, 17:25
1. 400 wejdzie zapewne takich smsów, które zawierają kilka słów a nie wypracować na co najmniej 1 stronę na ekranie.

2. Jak są adresy zapisane na starym to jak mają być na nowym? Mogą być pokazane w takim razie tylko z SIMa, ale być może musisz to ustawić, żeby pokazywało kontakty z SIM nie z pamięci tel.