DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #270632  autor: petertabak
 10 cze 2008, 14:47
Witam, mam telefon V6 Maxx od jakiegoś tygodnia jestem troche zielony ... Telefon jest w sieci Play w Abonamencie 30zł i mam takie pytanie :) Czy da sie przeglądac strony internetowe i ile by to kosztowało w sieci Play i czy pociągnie mi z abonamentu czy osobno ...

Mam tez pytanie odnośnie baterii ... Bo tak uzywając go ten tydzien ładowałem go ze 3 razy, jak ograniczyc zuzycie baterii do minimum, aby móc dośc długo posłuchac muzyki na słuchawkach lub przez głosnik ... ?

I czy znacie jakieś forum tylko do Motoroli V6 Maxx ?

 #270635  autor: orB
 10 cze 2008, 15:01
Wszystko o co pytasz było już napisane. Odnośnie oferty Play Ci nic nie powiem, bo nie wiem, to nie ten dział, natomiast odnośnie baterii to spróbuj zmniejszyć jasność wyświetlacza np na 1. Z moich obserwacji też wynika, że telefon ładowany gdy jest wyłączony dłużej trzyma.

 #270637  autor: mariusz9a
 10 cze 2008, 15:08
orB pisze:Z moich obserwacji też wynika, że telefon ładowany gdy jest wyłączony dłużej trzyma.
Coś w tym jest i potwierdzam. Telefon przy intensywnym (ale na prawdę bardzo intensywnym) używaniu potrafi wytrzymać kilka godzin więcej przy takim sposobie ładowania.

 #270640  autor: petertabak
 10 cze 2008, 15:14
Dziekuje bardzo za szybką odpowiedx :) Zastosuje się do tego, przynajmniej spróbuję :)

A gdzie mógłbym zadac to pierwsze pytanie odnośnie Play i internetu?

Przepraszam za głupie pytania ale jestem nowy i troche nie bardzo sie orientuję :)

 #270642  autor: mariusz9a
 10 cze 2008, 15:17
petertabak pisze:A gdzie mógłbym zadac to pierwsze pytanie odnośnie Play i internetu?
Napisz w dziale sieci komórkowe / oferta abonamentowa.
 #271750  autor: jablo
 16 cze 2008, 12:25
petertabak pisze: I czy znacie jakieś forum tylko do Motoroli V6 Maxx ?
http://matrax.net/forum/ - Forum Motoroli