DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #270074  autor: crumbb
 07 cze 2008, 00:46
Kupiłem dzisiaj Motorolę V9 w abonamencie w Play. Zaraz po wyjściu z salonu zauważyłem, że jeden z klawiszy na wyświetlaczu dotykowym nie działa. Telefon po prostu na niego nie reaguje. Wróciłem do salonu gdzie bardzo długo próbowałem przekonać obsługę, żeby wymienili mi aparat na inną sztukę. Prośba, groźba, znajomość prawa konsumenckiego ani rozmowa z regionalnym szefem sprzedaży nie pomogły. Beton. Powiedziano mi, że to zapewne sprawa softu i w serwisie Motoroli załatwią sprawę od ręki. Siłą rzeczy muszę czekać z tym do poniedziałku. Czy uważacie że taki niedziałający klawisz dotykowy faktycznie można naprawić wgrywając nowy soft? Czy to jest łatwe do naprawienia?
Swoją drogą kupiłem niedawno cyfrówkę, gdzie na wyświetlaczu były dwa martwe piksele. Wymienili bez gadania. W Playu widocznie jest inaczej. Poradźcie co mam zrobić. Z góry dziękuję

//witamy na forum, W TEN SPOSÓB tytułujemy tematy, tak na przyszłość
Ostatnio zmieniony 07 cze 2008, 01:22 przez crumbb, łącznie zmieniany 2 razy.

 #270486  autor: Kempa
 09 cze 2008, 16:09
Wymienić soft nie zaszkodzi. Nie wiem czy to dobry dział na ten temat. Jeśli wymiana aktualizacja softu nie pomoże będziesz musiał spróbować z gwarancją itp.