DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #256264  autor: lamkens
 14 mar 2008, 19:45
witam Was
Mam mały problem z motorola e398, nie moge wysylac gier posiadam program
midwaya 2.8 sp2 . Konkretnie to telefon nie jest nawet wykrywalny przez
wszystkie programy oprocz tych zalaczonych na plytce. posiadam zwykly kabel usb i
niby wykrywa go midway na porcie 2 ale podczas wyslania (przy wlaczonych
apleatach java) telefon mimo to wyswietla inf o podlaczenie kabla ???? mial ktos
moze podobny problem ???? jesli temat wystepowal juz na forum prosze podajcie
link z gory dziekoje. i pozdrawiam

 #256307  autor: lookass
 14 mar 2008, 22:28
Przydaloby sie odblokowac ladowanie aplikacja java.
Wiec najpierw przyciskasz przycisk menu i wpisujesz kod:048263* jezeli zrobisz to umiejetnie i szybko to powinien wyskoczyc komunikat:Results F1:0 po czym masz odpowiednie komendy do wprowadzenia:
Opcode - 47

Field1 - 50

Field2 - 1

Field3 - 67

Field4 - 1

Field5 - 247 (off-246)
Po wszystkim wlaczasz i wylaczasz telefon i w narzedziach\ustawieniach wlaczasz opcje laduj aplikacje java czy cos w tym stylu wtredy mozesz bez problemu przesylac swoje ulubione gry.
btw temat juz poruszany na forum.
Pozdrawiam 8)

 #256350  autor: lamkens
 15 mar 2008, 10:57
no niby nic trudnego tylko ze ja tak robie i mam ta ikonke i klikajac na nia wychodzi napis ,,teraz wlóż kabel" a po wsadzeniu kabla mimo ze telefon zostal wykryty jako dysk wymienny to caly czas na wyswietlaczu telefonu widnieje napis o ,,teraz wlóż kabel"
:d

[ Dodano: 2008-03-15, 11:21 ]
coz hehheh ten post jush mi nie bedzie potrzebny :d lool przed sekunda kabel mi sie zjebal stopil kawalem plastiku z dolu telefonu (to juz wyczyscilem) a sam kabel po podlaczeniu pod usb dziala jak lutownica powaga :D plastik topi :d