DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #251821  autor: davidoff22
 17 lut 2008, 17:54
Pół roku temu zakupiłem telefon Motorola V6maxx w sieci PLAY. Wówczas miałem wgrane oprogramowanie właśnie od PLAY i mogłem bez problemu ustawić usługę by na wyświetlaczu telefonu pokazywały się nazwy miejscowości. Niedawno telefon się popsuł i trochę walczyłem z serwisem, zażądałem wymiany telefonu na nowy, co też się stało. W nowym telefonie jest wgrane oprogramoanie od Motoroli, ale niestety nie ma tam opcji "Szybkiego podglądu" wiadomości informacyjnych na pulpicie.
Co radzicie?

SE K700i -> Motorola RAZR V6 maxx -> Nokia E51

 #252192  autor: fortel
 19 lut 2008, 22:04
Czy w Centrum wiadomosci masz Uslugi informacyjne?Jesli tak to kliknij >Ustawienia>Wybierz>Usluga-wl.>Aktywne kanaly-50>Szybki podglad-50>Zapisz-nie...i powinno dzialac :smt006

 #252713  autor: mariusz9a
 22 lut 2008, 15:46
Przyłączam się do posta bo z miłą chęcią bym ustawił wiadomości informacyjnie ale w formie wyświetlania na ekranie a nie wiadomości pojawiających się w skrzynce usług:/
fortel pisze:Szybki podglad-50
Mam najnowszego softa w V6 i taka opcja tam nie występuje. Być może była kiedyś ale ja telefon dostałem już z tą wersją softu.

 #252797  autor: fortel
 22 lut 2008, 19:47
Czy napewno Twoj soft jest najnowszy-mozesz sprawdzic uaktualzujac go go na www.motorola.com.pl. Ponoc zaklada simloka-ale tego nie sprawdzilem.Dodam na koniec,ze wlaczenie tej uslugi ma wplyw na prace baterii{skraca jej dzialanie}.Zrobisz jak zechcesz. :roll:

 #252883  autor: mariusz9a
 23 lut 2008, 10:16
fortel, na bank jest najnowszy. Przy próbie aktualizacji pisze że posiadam najnowszą wersje oprogramowania i nie są dostępne aktualizacje na ten model telefonu (czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam tej informacji). Telefon mam fabrycznie bez simlocka więc u mnie nie będzie z tym problemu;) Co do zjadania baterii to ja używam telefon tak intensywnie że max czas działania to 12h. Skrócenia działania po włączeniu tej usługi to nawet nie zauważę.

 #252893  autor: fortel
 23 lut 2008, 11:50
Skoro ,,tego'' nie masz to pozostaje zmienic soft na ,,starszy'' ktory ,,to'' ma, choc wydaje mi sie to nierozsadne{bez lokalizacji mozna zyc!}.Pozdro. :wink:

 #252894  autor: mariusz9a
 23 lut 2008, 12:01
fortel pisze:Skoro ,,tego'' nie masz to pozostaje zmienic soft na ,,starszy'' ktory ,,to'' ma, choc wydaje mi sie to nierozsadne{bez lokalizacji mozna zyc!}.Pozdro. :wink:
Dlatego sobie to daruję;) Zresztą i tak 90% czasu jestem w 3G a tam cell info nie działa:P