DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #982875  autor: VodaFoun
 11 mar 2018, 20:33
Chcę kupić na terenie Czech startera, a następnie używać go na terenie naszego smutnego kraju. Czy będę musiał zrobić to będąc w zasięgiu sieci Vodafone? Skąd będę wiedział, jaki jest mój numer telefonu? Nie mam żadnego doświadczenia ze prepaidami i zagranicznymi sieciami.

Mam na myśli coś takiego: https://www.vodafone.cz/public/gallerie ... -small.png
 #982881  autor: myk6414
 11 mar 2018, 20:39
Skoro taki smutny to moze zostan w Czechach... karte musisz tam wlaczyc bedac w zasiegu voda aktywowac roaming i tyle. Numer pewnie jest na opakowaniu napisany. Jak nie ma to pewnie jakiś kod ussd.
Nie prościej na stronie operatora te informacje znaleźć?
 #982893  autor: Band20
 11 mar 2018, 21:01
VodaFoun pisze:Chcę kupić na terenie Czech startera, a następnie używać go na terenie naszego smutnego kraju. Czy będę musiał zrobić to będąc w zasięgiu sieci Vodafone? Skąd będę wiedział, jaki jest mój numer telefonu? Nie mam żadnego doświadczenia ze prepaidami i zagranicznymi sieciami.

Mam na myśli coś takiego: https://www.vodafone.cz/public/gallerie ... -small.png
Oczywiście należy taki starter aktywować w sieci macierzystej na terenie Czech. I później uruchomić roaming. Najlepiej idź do prodejny Vodafone i ci aktywują. Używanie go obecnie na terenie "naszego smutnego kraju" jest poprostu nieopłacalne. Jedyną cechą i zaletą jest anonimowość bo w normalnym kraju takim jak Czechy nikt tego nie rejestruje.
 #982993  autor: aquick
 12 mar 2018, 16:31
W wakacje będzie 7 lat jak używam swój numer. Od jakiegoś czasu korzytam ze specjalnej taryfy niby tylko dla mnie oczywiście z niższymi cenami i do tego mam +20% do doładowania, gratisowe pakiety neta, darmowy dostęp do utworów mp3 w aplikacji musicJet itd. No i minuta w UE do UE ok. 40gr 60+1 a SMS ok. 27gr sztuka a reszta świata ok. 1,10zł minuta i ok. 40gr SMS.

Aktywacja tylko w sieci macierzystej i przy 1 połączeniu ustawienie pinu (4 cyfry) do muj.vodafone.cz. Roaming aktywuje się z automatu po aktywacji numeru.

Obrazek
 #1002125  autor: tehmal
 04 lip 2018, 15:51
. Używanie go obecnie na terenie "naszego smutnego kraju" jest poprostu nieopłacalne. Jedyną cechą i zaletą jest anonimowość bo w normalnym kraju takim jak Czechy nikt tego nie rejestruje.

Ma sens. Są droższe ale mają prawdziwy roaming.
Jeden z większych powodów czemu nadal korzystam z chorwackiej karty Bonbon która mi została...

Dzwonię smakuje do Polski Czech Niemiec Chorwacji Słowacji wszystko leci z pakietów
6gb neta za 40zl w calej unii...
Walną mi fupem to zmienię partner a roamingowego.
Jak przyblokuje na każdym to pewnie zainteresuje się czeskim starterem.Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka