DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #8815  autor: sokolowiak
 15 lip 2005, 11:51
Zaczęła już działać strona www.orange.pl W tym momencie idea linkuje ją do strony www.orange.com Ciekawe kiedy pojawi się tam prawdziwy orange.pl ??? JKak myślicie???

 #8821  autor: Bartosz
 15 lip 2005, 14:51
a to coś zmieni ? wizerunku marki IDEA nie poprawi :-D bez względu na nazwe

 #8822  autor: Wojt2004
 15 lip 2005, 15:06
wierze w nich moze jednak cos bedzie lepiej, poczekamy zobaczymy.Tak sobie mysle wlasciwie kiedy Netia Mobile zacznie swoja dzialalnosc, moze to oni czyms zaskocza

 #8823  autor: sokolowiak
 15 lip 2005, 15:09
Pewnie masz racje, jednak jest to jakiś znak, że zmiana nazwy zbliża się wielkimi krokami. Mnie ciekawi tylko jedno... Co Idea zrobi by po zmianie nazwy przyciągnąć klientów. By pokazać (słusznie lub nie) , że orange to nawa jakość na rynku... Ciekawi mnie sposób przebudowania oferty dla klientów. Czy dalej będzie to jedna oferta podzielona tylko ze względu na sposób płatności, czy Idea-już jako ORANGE powróci do oddzielnych ofert dla postpaid, prepaid i mix...
 #8827  autor: Irek
 15 lip 2005, 16:40
sokolowiak pisze:Zaczęła już działać strona www.orange.pl W tym momencie idea linkuje ją do strony www.orange.com Ciekawe kiedy pojawi się tam prawdziwy orange.pl ??? JKak myślicie???
Możliwe, że już pod koniec sierpnia lub z początku września!

 #8835  autor: Dragon
 15 lip 2005, 19:00
jesli Idea bedzie chciala bardzo radykalnie zmienic swoj wizerunek to nigdzie nie bedzie wspominac (w reklamach) ze zmienia nazwe, raczej ze po prostu pojawila sie nowa siec

 #8836  autor: zgreev
 15 lip 2005, 21:06
tak mniejwiecej jak z heyah...

chociaz podejrzewam ze nie beda w stanie wywolac takiej "afery" z pojawieniem sie orange jak z heyah :p

 #8844  autor: Sirmark
 15 lip 2005, 23:42
Dragon pisze:jesli Idea bedzie chciala bardzo radykalnie zmienic swoj wizerunek to nigdzie nie bedzie wspominac (w reklamach) ze zmienia nazwe, raczej ze po prostu pojawila sie nowa siec
przy zmianie nazwy firma nigdy nie bedzie sie odcinac radykalnie od starej..
przejsie musi byc w miare lagodne i dobrze przedstawione uzytkownikom aby sie nie pogubili.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #8894  autor: WitekT
 17 lip 2005, 22:19
Nowe oferty zostaną wprowadzone od razu pod nową nazwą - m.in. UMTS. Potem pod nóź mają iść oferty biznesowe. Reszta mniej więcej w ciągu roku.

 #8901  autor: Bartosz
 18 lip 2005, 10:03
bez względu na to co zaoferują i tak mnie nie zachęcą do korzystania z ich oferty bez względu czy to będzie idea czy orange - nazwa niczego nie zmienia jak i mojego nastawienia do nich - nie lubię ich i nie polubie :-D i prędzej kaktus mi wyrośnie na dłoni niż będę ich klientem ( mam nadzieje ,ze nigdzie w firmie nie będę miał służbowego telefonu idea :evil: )

 #8905  autor: Piotr
 18 lip 2005, 12:54
A jak będą dawali każdemu klientowi na abonament i pre-paida darmowe rozmowy do wszystkich sieci przez rok od przyłączenia się do nich a następnie najtańsze stawki na rynku :wink:

Czy wtedy nie przejdziesz he he he 8)

 #8909  autor: Bartosz
 18 lip 2005, 13:20
a tu to chyba źle trafiłeś - nie przejde bo nie dadzą (nie będą aż tacy jak sieć 3 we Włoszech :-D )

a pozatym co mi po tym roku skoro potem i tak dowalą ceny z kosmosu a pozatym to szkoda mi mego nr telefonu :-D

 #8917  autor: Piotr
 18 lip 2005, 15:37
He he he numer (jeżeli jest dobry rzecz jasna) to podstawa sukcesu 8) Ja skoczkiem nie jestem więc też nie robię przesiadki na oragne choć by nie wiem co dawali.

Pozdrawiam.

 #8919  autor: Bartosz
 18 lip 2005, 19:07
Piotr pisze: więc też nie robię przesiadki na oragne choć by nie wiem co dawali.
:-D :smt038

 #8921  autor: Piotr
 18 lip 2005, 19:57
He he fajnie, że się rozumiemy i mamy podobne podejście do niektórych spraw :wink:

Chyba założymy grupę na forum ANTY ORANGE :-D 8)

Pozdrawiam.

 #8923  autor: Bartosz
 18 lip 2005, 20:14
Piotr pisze: ANTY ORANGE :-D 8)
szkoda ,ze niektórzy jeszcze wierzą w pomarańczową rewolucje :-D no ale nie każda rewolucja kończy się wygraną :-D




choć jakoś myśl o t-mobile mi też nie pasuje i wtedy :roll: vodafone :smt017 ale na szczęście jeszcze będą troche się kłócić więc ERA będzie jeszcze jakiś czas

 #8936  autor: Piotr
 19 lip 2005, 18:26
Mnie osobiście przeraża wizja sprzedaży pozostałych polskich operatorów w ręce zagranicznego kapitału... No ale cóż chyba na tym polega polski kapitalizm, że sprzedaje się (czyt. rozwala/niszczy) to co dobre...

Takie niestety są polskie realia...

 #8946  autor: Vinkler
 19 lip 2005, 20:10
Mi sie wydaje, ze przy wyborze sieci powinno sie kierowac jak najnizszymii kosztami uzytkowania no i dopasowaniem oferty do naszych potrzeb, ja nie mam jakis antypatii do pozostalych sieci dlatego, ze jestem w idei, kazda siec ma mniejwiecej zblizone oferty cenowo, rozniace sie niuansami, co rusz jakas wychodzi przed szereg na korzysc klieta, ciagnac reszte za soba i powodujac obnizanie cen. Pomijam fakt, ze w naszym kraju nadal jest za drogo w porownaniu z kosztami wlasnymi sieci. Ja co 2 lata zmieniam siec juz 3 raz, tak sie zlozylo :lol:
Ja tez jak jakis naiwny mam nadzieje, ze wejscie idei pod marka orange spowoduje obnizenie cen we wszystkich sieciach :-D

Nowy Dwór Gdański
blog

 #8952  autor: Dragon
 20 lip 2005, 09:56
prawda jest taka ze jestesmy za biedni na to zeby sobie pozwolic na takie utrzymanie kapitalu. Musimy sprzedac zeby moc inwestowac w nowe rzeczy, a co do Vodafone to nie jest tak zle, nie plakalbym za bardzo gdyby weszla na rynek :P

 #8957  autor: Piotr
 20 lip 2005, 12:11
Tak chyba już ze mnie niepoprawny patriota, który ceni to co nasze polskie :wink: Marketingowcem jednak nie jestem i jeżeli rzeczywiście czymś dobrym jest np. przejęcie Ideii przez Oragne czy Plusa przez Vodaphone no nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać co przyniosą najbliższe miesiące bądź lata na rynku polskiej telefoni komórkowej.