DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

Skąd czerpiecie wiedze o telefonii komórkowej?

internet
40
91%
czasopisma
4
9%
specjalistyczna literatura
Brak głosów
0%
specjalistyczna literatura
Brak głosów
0%
telewizja
Brak głosów
0%

 #12468  autor: Przemek
 21 sie 2005, 12:48
D@rio pisze:Jesli ktos naprawde chce sie dowiedziec duzo dowiedziec o zasadach dzialania sieci GSM i w ogole o tej technologi to polecam te ksiazke . Jest naprawde swietna. Tylko zeby cos z niej zrozumiec ja musialem przestudiowac ja 2 razy :) ...i do dzisiaj wszystkiego nie pamietam :) Siec GSM ma naprawde mase elementow, skrotow, kluczy, algorytmow. I w ogole. Ale tam jest to wszystko obszernie opisane. Wyjasnione graficznie nawet itp. Fakt, cena jest dosc wysoka ale uwazam ze naprawde ksiazka jest warta tej ceny. Jednak, dla poczatkujacego uzytkownika to szczerze polecam najpierw ksiazke Witka a jesli nie bedzie znudzony tematem i cos z tego wszystkiego zrozumie to moze siegnac do w/w przeze mnie polecanej :)
Ha ja oglądam TVN ale nie oglądam tego programu!A kiedy i o której on jest emitowany? 8)

 #13810  autor: Th0mas
 25 sie 2005, 19:59
Szkoda, że nie można kilku opcji. Kiedyś czerpałem tylko z Twojej KOMÓRKI, a teraz i z tego pisma i z neta.

 #13855  autor: pumba
 25 sie 2005, 22:25
pyp pisze:Ja Na poczatku zainteresowania telefonią komurkową brałem info z Gazet, i przede wszystkim z działu "Telefonia" na wp.pl , ale jak tam zauwazyłem że wszystkie informacje biorą z Telepolis.pl to własnie się na was przerzuciłem :)
dokładnie tak samo :-D

 #14053  autor: pajorro
 26 sie 2005, 18:53
Ja przede wszystkim Internet oraz znajomi ;-) Najczęściej zaglądam na Gsmonline i Telepolis. Czasem na Telix i FKN. Dodatkowo czytam w gazetach (Rzeczpospolita przeważnie) jak są artykuły związane z telekomunikacją :-)
gm
PostWysłany: 2005-08-09 20:38 Temat postu:
Ja zaznaczyłem interent choc to nie do konca prawda. Kiedys (1997-2000rok) pracowalem u AP Plusa Liberty GSM. Teraz nadal utrzymuje kontakty z kolegami, którzy nadal tam pracują.
Witam kolege szanownego! :-)
A ten salon c pracowałeś to chyba teraz m Punkt jest...Dobrze gadam?

 #14060  autor: gm
 26 sie 2005, 19:05
Cześć Piotrek. Ten salon zawsze był Liberty GSM i nadal jest Liberty GSM, choć w tym mieście niedawno otworzył się mPunkt.

 #14062  autor: pajorro
 26 sie 2005, 19:07
Aha... no to może przeoczyłem ten drugi, jak pisałem autem jechałem i tylko mi tak "mrugło" :-)

 #16540  autor: Frasio
 10 wrz 2005, 11:42
Ja czerpie wiedzę z telepolis i ze stron operatorów.

Obrazek

 #16640  autor: Skarpyta
 10 wrz 2005, 17:55
i tylko 2 staronki z tych najlepsze TELEPOLIS.PL I e-gsm.pl :)

Obrazek
Obrazek

 #16642  autor: Frasio
 10 wrz 2005, 17:58
Co y gadasz skarpyta przecież TYLKO TELEPOLIS :-D

Obrazek

 #16645  autor: Skarpyta
 10 wrz 2005, 18:14
TELEPOLIS.PL zawsze na pierwszym miejscu :-D :wink:

Obrazek
Obrazek

 #16646  autor: Irek
 10 wrz 2005, 18:18
Skarpyta pisze:TELEPOLIS.PL zawsze na pierwszym miejscu :-D :wink:
Ja też ostatnio tu! :-D

 #16695  autor: bakx
 10 wrz 2005, 23:56
Wiele sie zmieniło od czasów FKN i jego forum... Kiedys to było największe miejsce. Potem powstał techtronic - ale od początku to forum poszło w inną stronę - typowo serwisowe. A z takich typowo nie dla profesjonalistów mozna zagladac na komforum.net , forum.pasjagsm.pl i dla motorolowców matrax.net. Z zagranicznych wartych do odwiedzenia są http://nokiafree.org/forums/ , http://forum.gsmhosting.com/vbb/index.php Ogromne kompendium wiedzy. Z książek warto przeczytać "GSM ależ to proste" W. Hołubowicza.

pozdrawiam Jakub Bakx
http://www.BAKX.PL
http://muzeum.komorek.glt.pl